Moda

Hailey Bieber, Justin’in boxerını mı giyiyor yoksa ben mi düşüyorum?

Hailey Bieber, Justin'in boxerını mı giyiyor yoksa ben mi düşüyorum?

Hailey Bieber son görünüşü için beklenmedik bir kaynağa başvurdu: kocası Justin Bieber’ın dolabı.

6 Haziran Salı günü model, Instagram Hikayelerinde günün kıyafetinin bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafta, Bieber mavi ve pembe çizgili bisiklet yaka bir tişört, kahverengi yakalı krem ​​​​gömlek ceket ve bel bandı birkaç kez kıvrılmış boxer şort olabilecek beyaz pamuklu şort giyiyor.

Bieber beyaz çoraplar, siyah Vans spor ayakkabılar, imzası niteliğindeki siyah güneş gözlükleri ve boksörlerin aksine Justin’in olması muhtemel olmayan minik halka küpeler takmıştı. Tarzına gelince, Hailey’nin bacaklarının çok daha aşağısına oturan büyük beden şortlara yöneliyor. Bu bilimsel gerçek göz önüne alındığında, bu şortlar büyük olasılıkla Justin’in boxer şortlarıdır. Sağa? Sağa?!

Hikayede Bieber şöyle yazdı: “Kocasının dolabından bir kıyafet.” Bağlamı vermek zorunda değildi çünkü bu biraz açık. Daha sonra uzun kollu, çizgili tişörtle bir ayna özçekimi yayınladı. “Bu gömlek vücudumu terk etmeyecek” diye yazdı. Ayrıca giyim markası ERL’yi de etiketledi.

Instagram’da @haileybieber

Hailey Bieber daha önce de kocasının dolabını aramıştı ama genellikle onun parçalarını kendi parçalarıyla eşleştiriyor. Bu, onun kıyafetlerini ilk kez tam olarak giyiyor (ya da belki de her zaman boxerını giyiyor ve bu, ilk kez halkın önüne çıkıyor). Model aynı zamanda büyük beden kıyafetlerin büyük bir hayranı, bu yüzden kocasının gardırobundan ilham almış olması mantıklı.Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Zendaya rahat tarafını arsız ultra mini elbisesiyle gösterdi.
İlgili yazılar
Moda

Kendall Jenner, Hailey Bieber'ın erkek fatmasının uyumlu siyah deri giymiş şık annesi

Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir