Moda

Jennifer Lawrence’ın Cannes parmak arası terlikleri ‘siyasi bir açıklama’ değildi

Jennifer Lawrence'ın Cannes parmak arası terlikleri 'siyasi bir açıklama' değildi

Jennifer Lawrence, Cannes Film Festivali’nde parmak arası terlik giyme rekorunu kırmak istiyor.

Mayıs ayında Lawrence, dökümlü kıpkırmızı Christian Dior couture elbisesinin altında basit bir çift siyah parmak arası terlikle Croisette’de fotoğraflandıktan sonra manşetlere girdi. Pahalı bal sarısı saçları ve göz alıcı pırlanta kolyesiyle, şık dairenin eklenmesi nihai yüksek-düşük moda anını işaret ediyordu.

Bir zamanlar kadınların topuklu giymesini gerektiren Fransız festivalinin tartışmalı kıyafet yönetmeliği göz önüne alındığında, birçok kişi hemen Kristen Stewart’ın 2018’de kendi topuklarını çıkarmayı da içeren önceki Cannes kırmızı halı protestolarını hatırladı. Stewart, “Kesinlikle bir kıyafet kuralı var … Topuklu ayakkabı giymiyorsanız insanlar gerçekten üzülüyor” dedi. Hollywood Muhabiri 2017’de “Erkeklerin topuklu ayakkabı ve elbise giymesini zorunlu tutmuyorsanız, o zaman bana da soramazsınız.”

VALERY HACHE/Getty Images

Cate Blanchette, Julia Roberts ve diğer yüksek profilli kadınlar da film endüstrisindeki cinsiyet eşitsizliğine yanıt olarak etkinlikte çıplak ayakla gezdiler. Ancak Jennifer Lawrence, onun izinden gitmeye çalışmadı.

“Bunu açıklığa kavuşturmayı gerçekten çok isterim. Siyasi bir açıklama yapmadım” dedi. açlık oyunları Stern yakın zamanda anlattı bu gece eğlence. “İnsanların düz ayakkabı giymesi veya kırmızı halıda çıplak ayakla yürümesi konusunda bir tartışma çıktığı ortaya çıkana kadar hiçbir fikrim yoktu, hiçbir fikrim yoktu. Ayakkabılarım çok büyüktü.”

Jennifer Lawrence konu ayakkabı olduğunda bir şeye bakarsa, o da rahatlık faktörüdür. Cannes’dan kısa bir süre sonra, 32 yaşındaki aktris, New York’ta 35 dolarlık Adidas terliklerini bir dizi siyah çorapla eşleştirerek başka bir moda taklidi yaparken görüldü.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kourtney Kardashian, Madonna tişörtü ve leopar desenli şortuyla "Day After Coachella" performansını sergiliyor.
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir