Oyun Haberleri

Doug Cockle, Netflix’teki yeni The Witcher animasyon filminde Geralt’ı seslendirecek

Doug Cockle, Netflix'teki yeni The Witcher animasyon filminde Geralt'ı seslendirecek

The Witcher Netflix serisinde veya diğer The Witcher Netflix serisinde veya The Witcher Netflix animasyon filminde The Witcher’a doyamıyorsanız, bir The Witcher Netflix animasyon filmine daha ne dersiniz?

Netflix, çizgi film Geralt’ı merfolk toplumuyla karşı karşıya getiren animasyon filmi The Witcher: Sirens of the Deep’i duyurdu. Henry Cavill’in Geralt’ı seslendirmemesi muhtemelen sürpriz değil, zira kendisi geçen yıl Witcher’daki görevlerinden uzaklaşmıştı; ama sorun değil: video oyunu serisinde Geralt’ın sesi olan harika Doug Cockle onun yerine bu rolü üstleniyor. Kesinlikle.

Ancak henüz uzaktan kumandanızı almayın. The Witcher: Sirens of the Deep’in 2024 sonlarında çıkması planlanıyor.

Netflix, “Mutasyona uğramış bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, bir sahil köyündeki bir dizi saldırıyı araştırmak üzere işe alınır ve kendisini insanlarla deniz insanları arasında yüzyıllardır süren bir çatışmanın içinde bulur” diyor. “İki krallık arasındaki düşmanlıklar topyekun savaşa dönüşmeden önce gizemi çözecek eski ve yeni arkadaşlarına güvenmelidir.”

Üstteki duyuru teaserı pek bir şey göstermiyor, ancak Geralt’ın bir sahil kasabasında canavarların öldürülmesine yardım etmesi için işe alındığı ancak hızla yüzey dünyası ile dünya arasındaki eski, iltihaplı çatışmanın içine sürüklendiği biraz daha uzun olan duyuru teaserına bir göz atın. askerileştirilmiş bir denizaltı toplumu.

Aslında bir Witcher hayranı değilim bu yüzden Geralt’ın Küçük Denizkızı ve ailesiyle karşı karşıya gelişini görmekten heyecanlandığımı söyleyemem ama görseller ve animasyon iyi görünüyor ve Doug Cockle’ın bu mücadeleyi seslendirdiğini duymak gerçekten güzel. yine huysuz kahraman. Ve kaçınılmaz bir soruya cevap vereyim: evet Geralt yapmak animasyon filminde banyoda üstsüz görünüyor. Tabii ki şunu yapıyor:

(Resim kredisi: Netflix)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  13'üncü Cuma günü ölmek zorundaysa, tüm oyuncular yüksekte olacak