Moda

Hailey Bieber Meksika’da limon yeşili bir bikini giydi.

Hailey Bieber Meksika'da limon yeşili bir bikini giydi.

Hailey Bieber, bu hafta başlarında Meksika’nın Cabo San Lucas kentinde, parlak limon yeşili bikinisiyle uyumlu şortlarıyla dikkat çekti. 26 yaşındaki model, son zamanlarda manşetlere hakim olan Selena Gomez “kan davasından” tamamen etkilenmemiş görünen arkadaşlarıyla tatil yaparken görüntülendi. Saçlarını toplamıştı ve bir çift klasik altın halka küpe ve kırmızı bir beyzbol şapkası takmıştı. (Fotoğrafları altıncı sayfada görebilirsiniz.)

Mart 2022’de Bieber, Los Angeles’ta dolaşırken benzer (ama farklı) bir limon yeşili sutyen ve antrenman şortu giymişti:

Hailey Bieber misket limonu sever.

Bellocqimages/Bauer-Griffin

Hayranlar yıllardır Gomez ve Bieber arasındaki bir kan davası hakkında spekülasyon yaptı. Teoriler, Bieber’ın şu anki kocası olan Justin’in, neredeyse sekiz yıllık tekrar eden kız arkadaşı Gomez’den son ayrılmasından sadece altı ay sonra Bieber’a teklif ettiği 2018 yılına dayanıyor. Bu, Hailey’nin Justin’den “çaldığı” iddialarına yol açtı. Her ikisi de o zamandan beri, Gomez’in bir TikTok hakkında Hailey’i “zorba” ve “kaba kız” olarak nitelendirdiği Şubat 2023’e kadar bir kan davası söylentilerini sona erdirdi. Kylie Jenner’ı içeren ve çözülmüş gibi görünen bir kaş Instagram gönderisini içeren bir şey de vardı.

Bu haftanın başlarında, Hailey Bieber Avustralya için Justin ile röportaj yaptı. Moda. “Mmmm… Dürüst olmak gerekirse, evli olmanın en sevdiğim yanı aramızdaki dostluk. Gerçekten, sen benim dünyadaki en iyi arkadaşımsın” dedi. “Birlikte daha fazla zaman geçirmeyi veya bir şeyler yapmayı tercih edeceğim kimse yok.”


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Hailey Bieber'ın minicik beyaz ekin üstü ve ona uygun tangasının büyük boy bir bomber cekete ihtiyacı vardı.
İlgili yazılar
Moda

Kendall Jenner, Hailey Bieber'ın erkek fatmasının uyumlu siyah deri giymiş şık annesi

Moda

Hailey Bieber, Justin'in boxerını mı giyiyor yoksa ben mi düşüyorum?

Moda

Hailey Bieber, maksimalist uyumsuz bir manikür için sırlı halka tırnaklardan kaçınıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir