Oyun Haberleri

Elden Ring’i o kadar sıkı bir şekilde yetiştirdiniz ki, en çok öldürülen düşmanlar listesi tamamen bozuldu

An image of frog-like albinaurics from Elden Ring

Elden Ring yayıncısı Bandai Namco, insanların yıl içinde neler yaptığına ve Elden Ring’in Şubat 2022’de piyasaya sürülmesinden bu yana nasıl değiştiğine dair bazı yeni istatistikler yayınladı. sahipleri gerçekten oynuyor mu? Görünüşe göre çok şey var.

Elden Ring oyuncuları, çıkışından Mayıs 2023’ün sonuna kadar The Lands Between’da toplu olarak 197 milyar düşmanı öldürdü. Bu, şimdiden 200 milyardan fazla düşmanı öldürdükleri anlamına gelebilir.

En çok öldürülen düşmanlar sırasıyla sopalı 9,4 milyar Albinauric, 8,9 milyar sihirli kokuşmuş ceset (Raya Lucaria mezarlığında sonsuz olanlar), yaylı 4 milyar sürgün asker, kıvrık kılıçlı 3,4 milyar Albinauric ve 3 milyar Demi-İnsandır. kavisli kılıçlar ve kalkanlarla.

Deneyimli Elden Ring oyuncuları, Albinauric (Kulüp) ve Albinauric’in (Curved Sword) en çok öldürülenler listesinde neden birinci ve dördüncü sırada yer aldığını hemen anlayacak: Doğru, Mohgwyn Sarayı çıkıntısındaki herkesin favori rune yetiştirme yeri o kadar popüler ki, genel dünya istatistiklerinde göçük. 9,4 milyar işlevsel olarak savunmasız Albinauric’i ve biraz daha az savunmasız olan 3,4 milyar Albinauric’i kılıçlarla katlettik.

Bandai’nin istatistik bilgi grafiği, başka güzel şeyleri de ortaya koyuyor. 11.7 milyon karakter Dark Moon Greatsword’ü aldı, bu da Ranni görev dizisini yaptıkları anlamına geliyor. Oyuncular 38,6 milyon karakteri yeniden canlandırdı çünkü hiçbirimiz ilk seferinde doğru seçemiyoruz. Susamış PvPer’lar, Colosseum’da 82 milyon kez yere düştü.

Neyse ki, 526.843 kişi Kaplumbağa Papa’nın şapelinde kefaret etti.

Son olarak, en çok kullanılan jestler sırasıyla: El sallama, kibarca eğilme, ileriyi gösterme, yüreklendirici ağlama ve gelişigüzel selamlamadır.

Bilgi grafiğinin tamamını Bandai Namco’nun web sitesinde görüntüleyebilirsiniz. 2022 GOTY’mizi oynamak konusunda kararsızsanız, Elden Ring’in şu anda Steam Yaz İndirimi’nde %30 indirimli olması ilginizi çekebilir.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Duolingo'yu hızlı çalıştırabildiğiniz ve birisinin tüm kursu 24 saat içinde tamamladığı ortaya çıktı