Moda

Hailey Bieber Nepo Baby Takımıdır

Hailey Bieber Nepo Baby Takımıdır

“Nepo bebeği” terimi müstehcen bir kelime değildir ve Nepo bebeklerinin ona böyle davranmayı bırakması gerekir.

Bunu alan sertifikalı bir Nepo bebeği, yakın zamanda ayrıcalığını gururla kullanan Stephen Baldwin’in kızı ve Justin Bieber’ın karısı Hailey Bieber. 6 Ocak’ta, model kısa bir süre önce Los Angeles’ta göğsünde tartışmalı ibare baskılı beyaz bir bebek tişörtü giymişken fotoğraflandı.

Kısa üstünü düz paça kot pantolon, keskin siyah oxford ayakkabılar ve siyah bir omuz çantasıyla eşleştirdi ve adam kayırmacılık suçlamalarını saptırmanın en moda yolunun onları basitçe kabul etmek olduğunu kanıtladı.

Getty

Ayrıca o zamandan beri New York Dergisi 2022’yi “Nepo Bebeği Yılı” ilan ettikten sonra, Hollywood mirasına ilişkin söylem kaçınılmaz hale geldi ve Jamie Lee Curtis’ten Tom Hanks’a kadar herkes savunmaya geçti. Lily Rose-Depp (Johnny Depp ve kızı Vanessa Paradis) Kasım ayında iddia edildi. “Birini sadece kuşaksal bir şey olduğu için orada oldukları fikrine indirgemek benim için garip.”

Hailey Bieber’ın kendi kuzeni Ireland Baldwin (Alec Baldwin ve Kim Basinger’in kızı), TikTok’a karşıt bir bakış açısı paylaştı ve kendisine ilk başta “diğer modellerden çok farklı” davranıldığını kabul etti.

Getty

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Hailey Bieber sırlı halka çıplak elbisesini tanıttı
İlgili yazılar
Moda

Hailey Bieber, parti sonrası elbisesiyle ateşli bir balığa benziyor

Moda

Selena Gomez, mükemmel kabarık pembe bornoz ceketiyle performans sergiledi

Moda

Hailey Bieber Meksika'da limon yeşili bir bikini giydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir