Oyun Haberleri

Ürpertici Call of Duty: Modern Warfare 2 Klibi Taraq’ta ‘Paranormal Aktivite’ Gösteriyor

Ghost from Modern Warfare 2 in Paranormal Activity

bir hayranı Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 oyunun Taraq haritasında beklenmedik bir paranormal aktiviteye rastladı ve diğer oyunculara bir uyarı olarak garip görüntüleri paylaştı. Infinity Ward’ın hit serisinin hayranları, popüler filmlerde ürkütücü ve korkutmaya alışkınken Call of Duty Zombies Bu ürkütücü yaratığın temel oyundaki görünümü, beklenmedik ve korkutucu bir sürpriz yaratıyor.


Ekim 2022’de yayınlandı, Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 Infinity Ward’ın orijinal oyunu yeniden tasarlamasının ikinci oyunudur. Modern savaş başlıklar. Teğmen Simon “Ghost” Riley gibi hayranların en sevdiği karakterlerin geri dönüşünü ve serinin kanıtlanmış ve gösterişli çok oyunculu modlarına yeni eklemeleri gören dünyayı dolaşan kampanya moduyla, Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 hayranlar ve eleştirmenler tarafından genel olarak iyi karşılandı. Infinity Ward’ın nişancı oyunu, lansmanından bu yana, başlıkta bulunan bir dizi bazen oyunu bozan hataları gidermek için birden fazla güncelleme gördü ve son söylentiler, gelecekteki güncellemelerin, hayranların en sevdiği bazı oyun modlarının geri dönüşünü getireceğini öne sürüyor. Modern Savaş 2.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Neden Bazı Call of Duty Hayranları 2019’un Modern Savaşını MW2 Üzerinden Tercih Ediyor?

Video küfür içerir.

Neon_Moons kullanıcısı, r/ModernWarfareII alt dizinindeki yeni bir gönderide, kameraya yakaladıkları beklenmedik derecede ürkütücü bir karşılaşmanın bir klibini paylaştı. Görev Çağrısı: Modern Savaş 2Taraq seviyesi. İzleyicilerin ciddi miktarda küfür içerdiği konusunda uyarılması gereken kısa klipte Neon_Moons, Taraq haritasında yıkık bir binaya doğru yürürken, bir kapı eşiğinden sarkan eller gibi görünen bir şey fark ediyorlar. Binaya adım attıklarında, ürkütücü şekil kapı aralığından aşağı doğru hareket eder ve sonunda üst kattan sarkan yanmış bir bedene benzeyen şeyi ortaya çıkarır. Daha yakından bakmak için arkasını dönen video, yalnızca figürün sadece birkaç saniye önce bulunduğu yıkık bir çatıyı ortaya çıkarıyor.

OKU  Steam, Karnavalı ilk Made in Brazil İndirimi ile kutluyor

Tüyler ürpertici klibe yanıt veren bazı hayranlar, beklenmedik karşılaşmaya neyin sebep olabileceğine dair teoriler öne süren kullanıcılarla biraz sarsıldı. Rahatsız edici rakam için mantıklı bir açıklama arayan bir yorumcu, Neon_Moons dönerken umutsuzluğa kapılan yakın zamanda öldürülen bir oyuncunun bir ragdoll olabileceğini öne sürdü. Bazı Reddi kullanıcıları, ürkütücü görünümün daha önce keşfedilmemiş bir Paskalya yumurtasını temsil edip etmediğini merak etti. Modern Savaş 2kesinlikle doğaüstü bir temaya sahip olsa da.

Çoğu oyuncu, oyun oynarken UAV saldırıları şeklinde görünmeyen tehditlere karşı dikkatli olmaya zaten alışmış olsa da Görev Çağrısı: Modern Savaş 2, oyunun çok oyunculu modunda korkulacak şeyler listesine hayalet karşılaşmaların eklenmesi gerekebileceği anlaşılıyor. Yine de bir korku arayan hayranlar için, bu rahatsız edici görüntü, söylentiler çıkana kadar onları oyalamak için gereken tek şey olabilir. Modern Savaş 2 Zombies modu geliyor.

Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

DAHA: Call of Duty: Modern Warfare 2 Baskınları, Serinin Zombies Hikâyelerinden İpuçları Almalı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

Oyun Haberleri

Bu sürükleyici lo-fi simülasyon oyununda bir bataklık şeytanı olun, kaosa neden olun, bir şeyler çalın

Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90'a Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir