Oyun Haberleri

Kahve Sohbeti Bölüm 2’de kusursuz hisler, kahve, konuşma var ve ne demek istediğimi anlıyorsanız 4/20 yayınlar

Kahve Sohbeti Bölüm 2'de kusursuz hisler, kahve, konuşma var ve ne demek istediğimi anlıyorsanız 4/20 yayınlar

Bana barista olmakla kesinlikle işim olmadığını öğreten sakin kafe simülasyonu Coffee Talk’un devamı niteliğinde bir çıkış tarihi var. Coffee Talk Episode 2: Hibiscus and Butterfly 20 Nisan 2023’te PC’de olacak (yeni sekmede açılır). Bu arada, 4/20 çıkış tarihinin geliştiriciler adına herhangi bir kasıtlı sembolizm içerdiğini düşünmüyorum, ancak devam filminin aksi kanıtlanana kadar Amsterdam tarzı bir kahve dükkanı işleteceğimize inanmayı seçiyorum.

Coffee Talk Episode 2, ‘Shadowrun-but-it’s-a- coffee shop’ dünyasını kuran ve sizin gibi müşterilere sempatik bir kulak verdiğinizi gören ilk bölümde oluşturulan karakterler ve olay örgüsüyle ilerlemeye hazır görünüyor. ayrıntılı kahve siparişlerini vermeye çalıştı (ve benim durumumda başarısız oldu). Savunmamda, müşterilerin sağladığı temel talimatları takip etmemek yerine genellikle latte sanatına biraz fazla hevesliydim.

Bölüm 2 ayrıca yeni karakterler ve içecekler ekleyecek ve zaten tanıdığınız insanlar için bazı yeni görünümler gösterecek. Bir sosyal medya satiri olan Lucas ve kelimenin tam anlamıyla bir ölüm perisi olduğu için şarkıcılık kariyeri sekteye uğrayan Riona, geliştiricilerin şimdiden gösteriş yaptığı kasabadaki yeni yüzlerden birkaçı.

Herhangi bir iyi kafe gibi, orijinal Coffee Talk son derece rahat, davetkar ve soğuktu. (yeni sekmede açılır). Çoğunlukla mükemmel titreşimlerinin gücüyle ayakta kalan bir oyundu ve çoğunlukla bu titreşimler, yağmurlu bir gecede iyi bir kitapla yatakta kıvrılmak gibi bir deneyim sunuyordu. Bölüm 2, bunu genişletecek gibi görünüyor; Ben ve terliklerim hazır.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Crown Wars: The Black Prince, Yüz Yıl Savaşlarını konu alan büyülü, taktiksel bir RPG'dir
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Solium Infernum, PC Gaming Show'a benzersiz bir Cehennem vizyonuyla geliyor: 'Kaos değil, bürokrasi yeri'

Oyun Haberleri

Like A Dragon: Infinite Wealth, Daniel Dae Kim'in seslendirmesini ve Danny Trejo'nun unutulmaz yüzünü tanıtıyor

Oyun Haberleri

Crown Wars: The Black Prince, Yüz Yıl Savaşlarını konu alan büyülü, taktiksel bir RPG'dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir