Moda

İşte sosyete seti bu yıl Cadılar Bayramı için ne giydi

İşte sosyete seti bu yıl Cadılar Bayramı için ne giydi

İskeletleri olmadığı için evde kalmak zorunda kalmış olabilirler. gövde ancak sosyal grup, dünyanın dört bir yanındaki aşırı gösterişli partilere ürkütücü bir giriş yapacaktı. Bu hafta sonu jet sosyete, imrenilen Cadılar Bayramı kostümü partileri için muhteşem kıyafetler giydi ve bu moda meraklısı klana göre, ürkütücü bir parti söz konusu olduğunda daha fazlası.

Cadılar Bayramı son yıllarda ürkütücü bir hakimiyet oyunu haline geldi. Heidi Klum 22 yıl önce “Heidiween” galasına başladığında, birçok kişi süper modelin zorlayıcı kostümlerine koyduğu muazzam çaba karşısında dehşete düştü. 2011’de eski kocası Seal ile maymuna dönüşmekten, 2017’de kurt adam Michael Jackson olmak için yedi saatlik bir protez seansına ve tabii ki 2016’da klonlamak üzere beş Klum benzeriyle bağlantı kurmak için 10 milyon dolar harcadı. Korkunç derecede muhteşem bir topluluk yapan şeyin sınırları belirlendi.

Ama şimdi, ürkütücü sezonda görünüşleri için büyük çaba sarf edenler sadece Alman Glamazon’lar değil. Bu yıl Kylie Jenner, Frankenstein’ın gelini olmak için ısmarlama Jean Paul Gaultier couture giydi – sadece bir Instagram gönderisi için; Paris Hilton, çocukluk hayalini kristallerle kaplı bir Sailor Moon olma hayalini gerçekleştirdi; ve Sabine Getty, Tish Weinstock’un Milliner Yuanli London tarafından tasarlanan gotik düğününde kafasına bütün bir hayalet gemi taktı.

Parti açısından, Londra’daki Annabel’s seksi genç oyunculara sahipti, New York’taki Chapel Bar uluslararası sanat kalabalığını gördü ve LA, Nats Getty ve Gigi Gorgeous çiftinin korkunç bir cazibeye sahip olduğunu gördü. Sonuçta, şık-o-ween küresel bir meseledir.

Penny Lane rolünde Lila Moss tarafından Neredeyse ünlü Davina Cadogan’a sahte mirasçı Anna Delvey olarak, işte en çok dışında All Hallow’s Eve toplulukları.

OKU  Lüksemburg Büyük Düşesi Maria Teresa'nın 67. doğum gününde zahmetsizce şık gardırobunun bir özeti
İlgili yazılar
Moda

Artık zamanı geldi: bu dokuz göz kamaştırıcı yeni sürümle sehpa cazibesini yükseltin

Moda

Bale düzünün geri dönüşünü unutun, bu sezon muhteşem ayakkabılar için opera topuklu ayakkabının geri dönüşünü tercih edin

Moda

Pop Kraliyeti: İngiliz hayranı Kraliçe Madonna, Londra'ya inerken yüce hüküm sürüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir