Moda

Hailey Bieber, yatak odası tarzı iki parçalı bir sette sessiz lüksü tercih ediyor

Hailey Bieber, yatak odası tarzı iki parçalı bir sette sessiz lüksü tercih ediyor

Hailey Bieber, kişisel bir dokunuşla klasikliğini koruyor.

26 yaşındaki model her zaman bir moda trendine atlayan biridir (bu yazın açıkta kalan tanga ve mayo trendlerini öne çıkarmaya yardımcı oldu), bu nedenle 26 yaşındaki Modelin bazılarını büyük ölçüde küçültmesi şaşırtıcı değil. TikTok’ta hakkında çok şey duyduğumuz “sessiz lüks” estetiğe güveniyor.

Elbette, zamanın testine dayanan logosuz tasarımcı parçaları için alışveriş yapma olanağına sahip olduğunuzda, sessiz lüks veya gizli zenginlik elde etmek oldukça kolaydır, ancak Bieber, inşa etmeye çabalarken genellikle kaybolan bir modernlik duygusunu korumayı başarır. kapsül gardırop. Örneğin, kısa bir süre önce büyük beden bir trençkotu yemyeşil süet ultra mini etek ve siyah kalın makosen ayakkabılarla eşleştirerek hem zamansız hem de cüretkar bir görünüm elde etti.

Hailey Bieber, 10 Mayıs 2023’te NYC’de

Gotham

Bir Hailey Bieber markası haline gelen klasik dış giyimin büyük beden versiyonlarının yanı sıra, modelin her trend döngüsündeki diğer favori parçası da belli: küçük siyah elbise. İster erken çocukluğa geri dönüyor ister bir Tiffany & Co. açılışında Audrey Hepburn’ü taklit ediyor olsun, her estetik ve duruma uygun küçük siyah bir elbisesi var gibi görünüyor.

En son 10 Mayıs’ta, siyah sutyen üst ve yere kadar uzanan etekten oluşan, minimalist takı ve aksesuarlarla eşleştirdiği baştan çıkarıcı, ipeksi bir görünümle Instagram Stories’de bir fotoğrafını paylaştı. Bu görünüm, bir yıldır kırmızı halılara hükmeden ve değiştiren kısa üst, özel yatak odası ve kesikli trendlere kesinlikle ayak uydursa da, öyle hissettirmiyor. şıksessiz lüksün arkasındaki tüm ahlak anlayışı budur.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Hailey Bieber, yılbaşı gecesi göğüs dekolteli açıkta bir transparan elbise giydi.
İlgili yazılar
Moda

Hailey Bieber, Justin'in boxerını mı giyiyor yoksa ben mi düşüyorum?

Moda

Hailey Bieber, maksimalist uyumsuz bir manikür için sırlı halka tırnaklardan kaçınıyor

Moda

Hailey Bieber "hayatımın en iyi yazına" ipli bir bikini ve nostaljik ıslak bir tişörtle başlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir