Oyun Haberleri

Hogwarts Legacy, Geçen Hafta Steam’de En Çok Satan Dört Kişi Oldu

hogwarts legacy steam top four sellers

Hogwarts Mirası geçen haftanın en çok satanlar listesinde ilk dörde girdiği için Steam’de büyük bir hit oldu. Hogwarts Mirası piyasaya sürüldüğünde olumlu eleştiriler aldı ve eleştirel karşılamasına, en azından Steam’de bir satış başarısı eşlik etti.


SteamDB çizelgeleri bunu ortaya çıkardı Hogwarts Mirası tek oyunculu bir oyun için Steam’deki en yüksek eşzamanlı oyuncu sayılarından birine sahiptir, yalnızca Siberpunk 2077 Ve Elden Yüzüğüikincisi çok oyunculu bir bileşene sahip olsa da. Hogwarts Mirası çok yaklaşacak, hatta geçecek Elden Yüzüğü872.429 oyuncu bu yazının yazıldığı sırada Steam’de oynuyor. Elden Yüzüğü en yüksek eşzamanlı oyuncu sayısı 953.426’dır, ancak Siberpunk 20771.054.388’lik rekoru muhtemelen yenilmeyecek. şimdi ortaya çıktı ki Hogwarts Mirası lansman haftasında Steam’de ilk dört satıcıyı oluşturdu.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Hogwarts Legacy Trick, Konsol Oyuncularının Ara Sahneleri Duraklatmasına İzin Veriyor

Benji-Sales’ten bir tweet, Steam’de en çok satan 10 oyunu listeliyor ve şunu ortaya koyuyor: Hogwarts Mirası her biri standart ve dijital lüks sürümleri için ikişer ile ilk dört sırayı işgal ediyor. Takip eden bir tweet’te Benji-Sales, Steam’in ön sipariş ve yayın SKU’larını ayrı ayrı hesapladığından bahseder, yani bunlardan ikisi Hogwarts Mirası oyunu ön sipariş veren kullanıcılardan, diğer iki önemli oyuncu ise oyunu piyasaya sürüldüğünde satın aldı. Ayrıca, Benji-Sales bunun gelire dayalı bir tablo olduğunu onaylıyor. Hogwarts Mirası399 $’dan başlayan Steam Destesinin üzerinde olduğu düşünüldüğünde, performansı daha da etkileyici.

OKU  Yaklaşan iş simülasyonu Ambulans Hayatı, halkı sizin yetenekli sağlık görevlilerinin ellerine bırakıyor

dijital lüks sürümü Hogwarts Mirası Kullanıcıların kozmetik ürünlere ek olarak 72 saat erken erişim hakkı kazandığı göz önüne alındığında listenin başında yer alması sürpriz değil. En çok satanlar tablosunun ayın geri kalanında nasıl göründüğünü görmek ilginç olacak. atomik kalp, Bir Ejderha Gibi: Ishin!Ve Kader 2: Hafif Düşüş Şubat 2023’te piyasaya sürülecek. Steam’in en çok satanlar listesinin geri kalanı şunları içerir: Zomboid Projesi, ölü boşluk, Ölen Işık 2Ve Kader 2: Hafif Düşüşile CS: GO Prime Durum Yükseltmesi son noktayı alıyor.

Konsol sürümleri için satış verileri bölgeye göre değişir, ancak hayranlar, mevcut tüm platformların satış tablolarında benzer sonuçlar görmeyi bekleyebilir. Hogwarts Mirası WB Games için büyük bir hit olacak ve muhtemelen 2023’ün en çok satan oyunlarından biri olacak. Hogwarts Mirası Metacritic hakkında son derece olumlu kullanıcı incelemelerine sahiptir ve PS5 sürümü için mevcut puan 9.1’dir.

Hogwarts Mirası PC, PS5 ve Xbox Series X için çıktı, PS4 ve Xbox One sürümleri 4 Nisan’da ve Switch sürümü 25 Temmuz’da çıkacak.

DAHA: Hogwarts Legacy’deki Her İksir, Dereceli

OKU  İşte Cyberpunk 2077: Phantom Liberty'nin kilidi sizin saat diliminizde açılacak

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.