Oyun Haberleri

On saniye boyunca başka tarafa baktım ve Starfield’ın mod geliştiricileri zaten çok fazla meme feneri modu pompaladılar

Dough Spectrum 4K

Tabi bu çok uzun sürmedi. Öyle görünüyor Yıldız AlanıConstellation’ın kullanışlı züppe öğrenci el feneri, ışının ucu için basit, değiştirilmesi kolay bir doku dosyasına sahiptir ve Nexus’taki modlayıcılar, bizim keyif almamız için her türden şaka fenerlerini değiştirmeye çalışmışlardır. İşte bu gerçek sanatsal rönesanstan ortaya çıkan favorilerimden birkaçı:

GeraldMods tarafından Todd Howard El Feneri Değiştirici

(İmaj kredisi: Bethesda, GeraldMods)

Büyükbabanın ta kendisi, tabii ki daha ileri gitmeden önce Don’a saygılarımızı sunmalıyız. Todd Howard’ın Starfield yüzeyleri boyunca izlediği ışınla, neredeyse Bethesda Games’in büyük fahişesi, yaratılmasına yardım ettiği dünyaya bakan bir tür gururlu saat mekanizması tanrısı gibi.

Bulut Bölgesi’ne çok sık gidiyor musunuz?

Windhelm’in yerleşik züppesi Nazeem’in yüzünü gösteren bir değil iki el feneri modu var ve her ikisi de birbirinden birkaç saat arayla piyasaya sürüldü. Peki asırlardır süren bu hesaplaşmada hangisi A Böceğin Hayatı, hangisi Antz? Starboy Cosmic’in Nazeemlight’ı, Redguard’a gergin bir sırıtış vererek belli bir uğursuz nitelik katıyor; sanki bir Aphex Twin kapağına aitmiş gibi görünüyor. Bu arada coolterror’un Nazeem Feneri, sanki sizi yeni görmüş eski bir dostmuş gibi, ona doğal, çekici bir gülümseme veriyor.

Her ikisini de oyunumda kullanacağımı sanmıyorum.

DWMarkus’tan Giga Chad El Feneri Paketi

(İmaj kredisi: Bethesda, DWMarkus)

Gençlerin, inanılmaz derecede kaslı ve güçlü çeneli bir erkek modelin veya “Giga Guy”ın bu resmini, çeşitli konuları onayladıklarını, “utanç verici” değil “tabanlı” olduklarını belirtmek için birbirleriyle ileri geri paylaştığını görüyorum. Onlar adına mutluyum ama bazen keşke dışarı çıkıp kendi yaşlarında daha fazla insanla tanışsalar diyorum, anlıyor musun?

Mayleen16’dan Ahegao Feneri

(İmaj kredisi: Bethesda, Mayleen16)

Yapma.

OKU  WoW'un en ısrarcı Peacenik'i bir daha kimseye zarar vermeden maksimum seviyeye ulaşır

MozzyFX’ten Ryan Gosling Blade Runner Feneri

(İmaj kredisi: Bethesda, MozzyFX)

Dennis Villenueve’nin Blade Runner: 2049 filmindeki bu sahnede, Memur K (Ryan Gosling’in canlandırdığı), aşık olduğu dijital asistan/arkadaş Joi’nin (Ana de Armas) reklamının mor parıltısı içinde duruyor ve ardından kayıp. K’nin Joi ile bağlantısı gerçek miydi? Sevme yeteneğine sahip miydi? K, bunu düşünebildin mi? Kimin umurunda, asıl önemli olan şu: “o da benden hoşlanıyor.”

Brandoman’dan Nicolas Cage El Feneri Modu

(İmaj kredisi: Bethesda, Brandoman)

Hiçbir rolü geri çevirmediğini söylüyorlar ve Mandy, Pig ve The Unbearable Weight of Massive Talent gibi filmlerin de dahil olduğu kariyer sonlarındaki rönesansın ardından usta aktör Nic Cage, Starfield’ın el feneri gibi bir performans sergileyerek işi mahvediyor gibi görünüyor.

Maquinaremos’tan Phil Spencer El Feneri

(İmaj kredisi: Bethesda, maquinaremos)

Xbox’ın kendine ait büyük peyniri aynı zamanda Starfield feneri olarak da karşımıza çıkıyor. Onun sakin ve soğukkanlı komuta bakışı aynı zamanda Starfield’ı Xbox Series konsolunda değil PC’de oynadığınız için hafif bir hayal kırıklığı yansıtıyor gibi görünüyor, ancak bu konuda aynı fikirde olmadığımızı kabul etmemiz gerekecek, Phil.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.