Moda

Hailey Bieber’ın minicik beyaz ekin üstü ve ona uygun tangasının büyük boy bir bomber cekete ihtiyacı vardı.

Hailey Bieber'ın minicik beyaz ekin üstü ve ona uygun tangasının büyük boy bir bomber cekete ihtiyacı vardı.

Kavgaları bir kenara bırakıp pantolon yerine tanga giymenin zamanı geldi. Hailey Bieber gerçekten baharın tadını çıkarıyor ve kimsenin pratik olmadığı düşünülen bir kıyafetle nasıl giyinileceğini gerçekten bilmediği güneşli ve ılık (ama çok sıcak olmayan) mevsimi kutluyor: beyaz bir ekose üst, beyaz tanga iç çamaşırı ve büyük boy bir deri ceket.

Model ve Rhode Beauty’nin kurucusu, 18 Nisan Salı günü Instagram ızgarasındaki görünümü paylaştı. Bieber’ın beyaz kısa üstünün ince 90’lardan ilham alan spagetti askıları, yuvarlak yakası ve ham kesimli etek ucu vardır. Tanga iç çamaşırı da ince askılara sahiptir. Siyah deri ceketi en sevdiği stillerden birinde: büyük boy bir bomber ceket. Bieber, sadece evde giydiği varsayılabilecek gündelik görünümü beyaz mürettebat çorapları ve cesur kırmızı bir dudakla tamamladı. Yeşil fayanslı şık bir duşta poz verirken, kısa saçlarını yandan ayırdı ve ıslak saç görünümünde yüzünden geriye doğru taradı.

“Bahar gerçekten çok tatlıydı… ve bugün yakında çıkacak yeni bir @rhode ürünü için çekim yaptık ” diye yazdı paylaşımın başlığına. Buradaki gönderiye bakın:

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Aynı gönderide Hailey Bieber, 2023 İlkbaharından şimdiye kadarki fotoğraflarından bazılarını da paylaştı: Açan çiçeklerin resmi, yatakta kıvrılmış köpeklerinden biri, bahçede koşan köpekleri, siyah mini elbiseli bir fotoğrafı. ve bazı memler. Ünlüler de bizim gibi!Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Hailey Bieber, Justin'in boxerını mı giyiyor yoksa ben mi düşüyorum?
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir