Oyun Haberleri

Komik Düzenleme, Ace Ventura’yı The Witcher 3’e Getiriyor

Ace Ventura edited into in The Witcher 3

Yeni hayran düzenlemesi, CD Projekt Red’in olağanüstü aksiyon RPG’sinden hoşlananları kesinlikle güldürecek. Witcher 3: Vahşi AvJim Carrey’nin ikonik canavar avı oyunuyla ortaçağ canavar avı oyununu bir araya getirirken Ace Ventura: Evcil Hayvan Dedektifi. Bu komik video, hayranların filmin yayınlanmasını beklerken Kıtayı yeniden ziyaret etmeleri için harika bir yol. Witcher 3: Vahşi Av14 Aralık’ta yeni nesil güncellemesi.


CD Project Red’in yazar Andrzej Sapkowski’nin fantastik romanlarına dayanan oyun serisinin üçüncü girişi, Witcher 3: Vahşi Av 2015’te PC ve konsollar için piyasaya sürüldüğünde oyuncular ve eleştirmenler arasında büyük bir hit oldu. Oyuncuların keşfetmesi için çok sayıda yan görevle dolu geniş bir fantezi dünyasında oynanan iyi hazırlanmış bir anlatıma sahip olan aksiyon RPG, daha fazlasını sağladı. gibi tamamen açık dünya RPG’lerinden daha odaklı bir deneyim The Elder Scrolls V: Skyrim. Oyunun kritik ve ticari başarısı, birçok izleyicinin Netflix’in oyunlarına olan ilgisinin artmasına yardımcı oldu. Witcher 2019’da prömiyerini yaptığı seri, yeni nesil güncellemenin geleceği duyurulduğunda birçok hayranı sevindirdi. Witcher 3: Vahşi Av gösteriden içerik içerir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: The Witcher: Monster Slayer Kapatılıyor

İçerik oluşturucu eli_handle_b.wav tarafından yayınlanan yeni bir YouTube videosunda, hayranları Witcher 3 Jim Carrey’nin evcil hayvan dedektifi Ace Ventura, Geralt of Rivia ile değiştirildiğinden, oyundaki olayların komik ve yeni bir dönüşüne tanık olabilir. Akıllıca kurgulama sayesinde, Carrey’nin itibarlı evcil hayvan dedektifi olarak tuhaf performansının sahneleri oyunla sorunsuz bir şekilde harmanlanır ve Ace Ventura’nın bazılarının yanında görünmesine izin verir. Witcher 3‘in en ikonik karakterleri. Kısa klipte, Ace Ventura’nın büyülü Triss Merigold ile öpüşmek için girdiği, Gaunter O’Dimm’in zaman manipülasyonunu bir çırpıda bozduğu ve hatta bir tur eğlendiği görülebilir. Witcher kart oyunu Gwent.

OKU  Elden Ring'deki kaplumbağa papa şimdi bir peluş ve hiç bu kadar güçlü bir evcil hayvan dürtüsü hissetmemiştim.

Sevilen 1994 komedisi ile karanlık ve karamsar aksiyon RPG’sinin bu komik karışımına yanıt veren izleyiciler, iki farklı serinin ne kadar iyi bir araya geldiğine şaşırdılar. Birkaç yorum, gerçek bir takdiri vurgulayan küçük dokunuşlara işaret etti. Witcher 3Ace Ventura’nın “Bu ev temiz!” Geralt’ı perili bir evi temizlemekle görevlendiren bir NPC’ye. Diğer yorumcular, oyunun ve filmin ne kadar kusursuz bir şekilde harmanlandığı için videoyu övdü ve birkaç saniyelik videonun bile düzenlenmesinin ve bir araya getirilmesinin saatler sürebileceğini belirtti.

İçerik oluşturucu eli_handle_b.wav geçmişte bazı etkileyici düzenlemeler sergiledi, ancak bu Ace Ventura ve Witcher 3 henüz en iyilerinden biridir. CD Project Red, anlatıyı nereye götüreceğine karar verirken Witcher 4belki oyuncu kadrosuna bir evcil hayvan dedektifi eklemeyi düşünebilir.

Witcher 3: Vahşi Av şu anda PC, PS4, Switch ve Xbox One için kullanılabilir. PS5 ve Xbox Series X/S sürümleri 14 Aralık’ta piyasaya çıkıyor.

DAHA: Cyberpunk 2077, Witcher Remake’e Nasıl Katkı Sağlayabilir?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Penny's Big Breakaway, son yılların en iyi Sonic oyununun eski geliştiricilerinin hazırladığı renkli bir platform oyunudur

Oyun Haberleri

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2'nin üçüncü klanı Banu Haqim olarak gölgelerden saldırın

Oyun Haberleri

Ark'ın yeni versiyonunun çapraz oyunu PC versiyonundan çıkarıldı çünkü sizler büyük bir hileci grubusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir