Oyun Haberleri

Hogwarts Legacy Accio Mazochism modu her şeyi bir angarya haline getiriyor

Hogwarts Legacy tips - Professor Fig and the student

Hogwarts Legacy, en zor ayarında bile zor bir oyun değil. Protego ile blok yapmayı ve savuşturmayı öğrendiğiniz sürece, savaşta neredeyse dokunulmazsınız. Ve oyunun geri kalan bulmacaları ve canavar yakalama, biraz pürüzlü olsa da, aynı derecede basit.

Accio Mazoşizm (yeni sekmede açılır) mod paketi her şeyi çok daha kötü hale getirmek istiyor.

Modder MBiggs2334, Accio Mazochism’in “savaşı biraz daha Souls benzeri ve oyunun genel hızını biraz daha yavaş” hale getirmeyi hedeflediğini söylüyor. Zorluklar, ekonomi, yaratıklar, düşmanlar, deneyim ve büyüler dahil olmak üzere her biri oyunun farklı bölümlerini ele alan 14 mod kategorisi içerir. Hepsi her şeyi daha zayıf ve elde etmeyi zorlaştırıyor, ki bu bana sorarsanız aslında pek de Soulslike değil, ancak yaratıcı sizi hangi modları etkinleştireceğinizi seçmeniz ve seçmeniz için teşvik ediyor.

Bireysel değişiklikler ayrıntılıdır. Düşman modları, düşmanların daha sık saldırmasını, daha fazla hasar vermesini, daha fazla sağlığa sahip olmasını, mevcut seviyenizin üzerine çıkmasını ve daha büyük paketler halinde gelmesini sağlayabilir. Ve büyüler, daha uzun bekleme sürelerine sahip olacak, daha az hasar verecek ve düşmanları daha kısa bir süre için sersemletecek şekilde değiştirilebilir. Oyunun neredeyse her bölümü aleyhinize dönebilir.

NexusMod yorumcusu Swordy22, “Bu yüzden, bu modun yaptığı düzeltmeleri özenle okudum ve bunların büyük bir çoğunluğu oyunu zorlamak yerine sadece daha kasvetli hale getiriyor.” (yeni sekmede açılır) yazdı “Ödül daha önemliyse, şimdi biraz daha öğütsem iyi olur.”

MBiggs2334, Swordy22’nin modla ilgili oldukça adil eleştirisine yanıt verdi – bana göre zorluk, cezalandırmaktan daha ilginç olmalı – ve modları geliştirmeye devam ederken bunu dikkate alacaklarını söyledi. Swordy22, MBiggs2334’e göre şu anda modlama araçlarıyla mümkün olmayan güçlü iksirlerin düşmanlardan düşmesini önerdi. Savaşı biraz daha öngörülemez hale getirmek için kaçma ve savuşturma uyarılarını kaldırmayı düşüneceklerini söylediler.

OKU  Tatmin Edici Elden Yüzük Klipsi, Crystalians'ın Bir Çekiç Salıncağında Ezildiğini Gösteriyor

Modu yüklemek için mod paketini indirmeniz ve .pak dosyasını Hogwarts Legacy dizinindeki mod klasörüne taşımanız gerekir. MBiggs2334, yeni bir karakter başlatmanızı veya oyunun başlangıcına yakın bir karakter kullanmanızı önerir, böylece kendinizi güçsüz ve yetersiz durumda bulmazsınız.

Bir zorluk modu için kötü bir başlangıç ​​değil, ancak savaşa daha fazla ağırlık vermek için hece kombinasyonlarına ve iksirlere karmaşıklık katan ince ayarlar görmek isterim. Strateji oluşturacak hiçbir şeyin olmadığı acımasız zorluk, kolay dövüş kadar sıkıcıdır. Hogwarts Legacy’nin bir listesi var neredeyse ilginç yetenekler (yeni sekmede açılır) ve bunun gibi bir modun kullanımı çok daha tatmin edici hale getirebileceğini büyüler.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.