Oyun Haberleri

Sims 4 nihayet 14 Mart’ta bebekleri gerçek Sims’e dönüştürüyor

Sims 4 nihayet 14 Mart'ta bebekleri gerçek Sims'e dönüştürüyor

Sonunda, The Sims 4’ün bebekleri artık beşik arafında kapana kısılmayacak. Uzun zamandır beklenen ve çokça alay edilen bebekler güncellemesi, birçok yeni etkileşim, özelleştirme ve en küçük insan aile üyelerinizle etkileşimle 14 Mart’ta geliyor.

Güncellemeden sonra bebekler kendi yaşam evreleri olacak. Kıyafetler ve özellikler de dahil olmak üzere, Create-A-Sim’de onları aile üyeleri olarak ekleyebileceksiniz. Mevcut kıyafet ve aksesuarlarda çok sayıda bebek boyunda çeşit göreceksiniz.

Yukarıdaki tanıtım videosunda, bebekler için de pek çok yeni etkileşim ve aktivite görebilirsiniz. Kendi hallerine bırakıldıklarında oturur, düşer ve evin içinde sürünürler. Ancak yetişkinlerle, çocuklarla ve hatta evcil hayvanlarla etkileşim kurmak için kendi yöntemleri de var. Banyo zamanını, biberonla beslemeyi, kaşıkla beslemeyi ve emzirmeyi tespit edebilirsiniz. Onlar bebek; işin içinde çok fazla beslenme var. Ayrıca kokan çocuk bezleri, kucaklaşma ve bebekleri başka bir Sim’e teslim etme de var, muhtemelen anne babanızın mesaneyi boşaltmak için bir molaya ihtiyacı olduğunda.

Bu, mevcut tüm ayrıntılarla ilgili resmi duyuru Behind the Sims canlı yayınına eşlik ediyor. Maxis ayrıca yeni bir aile olan Michaelsons’ı içeren yeni bir genişleme paketinin tanıtımını yaptı ve 2 Şubat’ta daha fazla bilgi verecek. Simler 5 haber, Maxis’in hayır, Project Rene’nin bir MMO olmadığını açıklığa kavuşturduğu.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Nvidia'nın AI tarafından üretilen fotoğraf tabanlı grafikleri, küçük aklınızı başınızdan alacak