Oyun Haberleri

Hogwarts Legacy direktörü ‘DLC için mevcut bir plan olmadığını’ söyledi

Hogwarts Legacy potions professor holding a potion

Hogwarts Mirası (yeni sekmede açılır) büyük bir hit oldu, ancak hayranlar muhtemelen DLC’nin gelmesini beklerken nefeslerini tutmamalı. Oyun direktörü Alan Tew, IGN’ye geliştirici Avalanche Software’in şu anda bunun için bir planı olmadığını söyledi.

“Gerçekten baş aşağı getiriyorduk [Hogwarts Legacy] Tew, hafta sonu IGN Fan Fest’te “hayata, bu yüzden şu anda DLC için mevcut bir plan yok” dedi.

Açıkçası, bu, dünya çapında milyonlarca hayranı olan bu genişleyen, açık uçlu büyülü dünyanın aslında gelecekte bir tür yayın sonrası içerik alacağı olasılığını açık bırakan (ve sanal kesinlik diyebilirim) büyük ölçüde korunan bir ifadedir. Ne de olsa video oyunlarının yolu bu ve Harry Potter’ın yazarı JK Rowling’in inatçı transfobisi hakkındaki tartışmalara rağmen. (yeni sekmede açılır)Hogwarts Legacy son derece popüler: Şu anda Steam’in En İyi 100 listesinde üç numaralı oyun. (yeni sekmede açılır)335.000’den fazla kişi oynuyor.

Hogwarts Legacy modlarının popülaritesi (yeni sekmede açılır) aynı zamanda daha fazla, daha fazla, daha fazla arzuya işaret eder. Warner gerçekten o parayı masaya bırakacak mı? Öyle düşünmüyorum.

Hogwarts Miras Kılavuzları

Hogwarts Legacy ekran görüntüsü

(İmaj kredisi: Warner Bros.)

Hogwarts Mirası büyüleri: Öğrenebileceğiniz her büyü
Hogwarts Legacy Merlin denemeleri: Denemeler nasıl çözülür
Hogwarts Eski İhtiyaç Odası: Nasıl girilir?
Hogwarts Legacy Demiguise heykelleri: Alohomora’nın Kilidini Açmak
Hogwarts Legacy göz sandıkları: Nasıl açılır
Hogwarts Eski süpürge: Nasıl uçulur

Bununla birlikte, Hogwarts Legacy: The Griswold Inception’ın (ya da bilirsiniz, Her neyse) yakın zamanda. Ve bu muhtemelen oyuncular için sorun değil. Temel oyunda yapılacak çok şey var (hemen sağda, başlamanıza yardımcı olacak bazı kılavuzlarımız var) ve düzeltilecek birkaç kaba performans sorunu da var: Avalanche, ilk Hogwarts Legacy performans yamasını en son bıraktı hafta, ancak bazı oyuncular hala takılma ve çökme yaşadıklarını bildiriyor (yeni sekmede açılır).

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  World of Warcraft, Yeni Ork ve İnsan Mirası Zırh Görev Dizilerini Tanıtıyor