Oyun Haberleri

Eğlenceli God of War Ragnarok Klibi Ejderhanın Bir Taşla Gökyüzünden Düştüğünü Gösteriyor

god of war ragnarok kratos and atreus title image

harika Savaş Tanrısı Ragnarok Klip, saldıran bir ejderhayı bir kaya kullanarak gökten dümdüz vurmanın etkili bir yolunu gösteriyor; bu, oyunun Ejderha dövüşleriyle mücadele eden oyunculara çok yardımcı olacak. Oyuncular sevgi dolu Savaş Tanrısı Ragnarokve 2018 oyunundan geri dönen devasa, hazır parça patron savaşları, tüm oyundaki en unutulmaz ve doruk noktasına ulaşan anlardan bazıları.


Seriye veya genel olarak aksiyon RPG’lerine yeni katılan oyuncular, ilk başta yoğun çatışma karşılaşmalarıyla mücadele edebilir ve bu oyuncular için bir strateji kılavuzuna bakmaları iyi olur. Savaş Tanrısı Ragnarok onlara oyunun uzlaşmaz ve boyun eğmez düşmanlarına karşı biraz avantaj sağlamak için. Oyunda Berserkers, Gna the Valkyrie Queen ve 2018 oyunundan dönüş yapan Dragons dahil olmak üzere birçok isteğe bağlı patron ve savaş karşılaşması var. Bununla birlikte, bir rehberin bir oyuncunun bir Ejderhayı havaya uçurma stratejisinden bahsetmesi pek olası değildir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: God of War Ragnarok Oyuncusu Gizli Hildisvini Detayını Gösteriyor

Reddit kullanıcısı Takenforganite, bir Ejderhaya karşı ilginç bir strateji denedi ve başarılarının bir klibini bununla yayınladı. Takenforganite, Kratos’un Öfke modunu kullanarak, Kratos’un yerden dev bir kayayı çekip bir hava saldırısı sırasında onu yere indirmek için Ejderhaya fırlattığını gören Menzilli Ağır Saldırıyı kullanabilir. Bu, ejderhanın yere düşmesini ve Kratos’un daha fazla cezalandırıcı saldırıları için açılmasını sağlar. yeni ise Savaş Tanrısı Ragnarok oyuncular Ejderhaları içeren iyilikler veya görevler tamamlamaya çalışıyorlarsa, onlara yardım etmek için bu stratejiyi kullanabilirler.

OKU  Yeni Square Enix CEO'su, kendisine oyun oynamayı bırakmasını söyleyen öğretmenlerin üzerine smaç bastı: 'Çok şaşırırlar!'

Bunun işe yarayıp yaramayacağını merak ediyordum. GodofWar’dan hayal kırıklığına uğramadım

Savaş Tanrısı RagnarokBoss dövüşleri bazen felaketle sonuçlanabilir, çünkü oyuncular patronun işini bitirmeye o kadar yaklaşır ki güçlü bir saldırıya yakalanır ve saniyeler içinde tüm sağlıklarını kaybederler. savaş tanrısı oyuncuların hepsi Valkyrie dövüşleri sırasında olanlara fazlasıyla aşinadır ve bu yürek burkan fenomen, devam filminde Berserker dövüşlerinde de geri döner. Ne yazık ki, bu patronları taşlarla yere sermek, bu ejderha numarasının göründüğü kadar etkili değil.

Ejderha dövüşleri isteğe bağlı olsa da ve kabul edilmelidir ki Gna’ya veya Berserker’lara karşı yapılan dövüşler kadar zor olmasa da, yine de yeni oyunculara bazı problemler yaşatabilirler. Eğer Savaş Tanrısı Ragnarok oyuncular Dragon Scaled Armor Set’i almak isterler, ancak oyundaki her Dragon, Drake ve Dreki’yi yenmek zorunda kalacaklar. Giderek daha fazla oyuncu düştükçe Savaş Tanrısı Ragnarok İlk kez, bunun gibi farklı dövüş stratejileri ve teknikleri, oyunun en zor kısımlarını atlatmalarına yardımcı olacaktır.

Savaş Tanrısı Ragnarok şimdi PS4 ve PS5 için kullanılabilir.

DAHA: God of War Ragnarok Boss Rehberi: Gna, Valkyries Kraliçesi

OKU  Destiny 2 moda tutkunları nihayet stil anlayışları için planlanandan daha erken ödüllendirilecek

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.