Moda

Sydney Sweeney, klasik sineklikli elbiseye saf bir dokunuş katıyor

Sydney Sweeney, klasik sineklikli elbiseye saf bir dokunuş katıyor

Sydney Sweeney kısa bir süre önce kırmızı halıda eski Hollywood’a gitti ve hem zamansız hem de modaya uygun olduğunu kanıtladı.

Oyuncu, Berlin Film Festivali’ndeki bir Armani Beauty etkinliği için, 2023 mü yoksa 1923 mü olduğunu merak etmemize yetecek kadar boncuk ve püsküllü saf siyah bir elbise seçti. Elbise yeni ve tabii ki Armani olmasına rağmen, kare yaka ve uzunluk, sineklik havasına katkıda bulunuyor. Hâlâ kolyesiz çağda olduğumuz için, Sweeney bir tenis bileziği, minik yüzük ve minik küpeler ile siyah tayt ve topuklu ayakkabılarla bunu basit tuttu.

Elbisesinin koyu zarafeti, makyaj görünümüyle tamamlanıyor: klasik minimal göz kalemi ve dramatik kırmızı dudak; şu anda koyu sarı olan saçları kabarmış ve ömrünün iki santim yakınına kadar parlamıştı. Bu bir yıldız işareti değil bu bir sanatçı

Franziska Krug/Getty Images

Sweeney, Instagram’da “@armanibeauty ailem ile #armanibeauty dudak gücünü 404 ve 403 tonlarında karıştırıp yeni favori dudağımı yaratmak için Berlin’de güzel bir akşam ,” diye yazdı Sweeney Instagram’da. Aktörün elbisenin içinde döndüğü ve saçakların uçuşmasına izin verdiği bir video için tıkladığınızdan emin olun. Kırmızı halı anında ne yapacağını gerçekten bilen bir marka! Senin için çok mutluyum!!!!!

Sydney Sweeney şu anda Abroad’ın prömiyeri için dışarıda gerçeklik2016 seçimlerinde Rusya’nın müdahalesi hakkında bilgi sızdıran NSA muhbiri Reality Winner’ı canlandırdığı. Rol için hazırlanırken Sweeney, Winner ile konuşmayı başardı ve bunu bir “onur” olarak nitelendirdi.

Festivalin başlangıcında Sweeney, gündüzleri göz kamaştırıcı yarı kesim bir takım elbise giyerken, geceleri Jessica Rabbit’e dönüştü. Biliyor musun, onun bu avangart trendlerle eğlendiğini görmeyi seviyorum ama söylemeliyim ki, ne zaman güzel, güzel bir elbisenin içinde güzel, güzel bir kız olmayı kucaklasa, bayılıyorum.

OKU  Kate Middleton bayram trikolarını ikiye katlıyor


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Moda

Sydney Sweeney, nane yeşili mini eteğiyle tam bir kız öğrenci hazırlığından geçti

Moda

Sydney Sweeney Diyor ki: İnce, ama özel tasarım olsun

Moda

Sydney Sweeney siyah sütyen ve transparan etekle iç çamaşırı trendini benimsiyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir