Oyun Haberleri

Hyper Light Breaker fragmanı ‘sonsuz açık dünyalar’daki ilk oynanışı gösteriyor

Wood monster man and company crest pink hill under teal sky in hyper light breaker

Geliştirici Heart Machine, Hyper Light Breaker için ilk resmi oynanış fragmanını yayınladı (yeni sekmede açılır)2016’nın sevilen indie Zelda benzeri Hyper Light Drifter’ın devamı niteliğindedir. (yeni sekmede açılır). Breaker, seri için büyük bir oyun çıkışı olsa da, kendine özgü ses manzaraları ve görsel kimliği çok sağlam görünüyor.

Hyper Light Breaker, ısmarlama tasarım ve prosedürel üretimi birleştiren “sonsuz açık dünyaları” keşfeden ünlü Breakers ile orijinal oyunun uzak bir roguelite prequel’i sunuyor. Breaker, ilk oyunun kahramanının damarında hızlı saldıran bir kılıç ustası gibi, iri yarı bir mühendis veya silah ustası gibi görünen bir şeyin yanı sıra daha hafif bir hırsız gibi görünen birden fazla sınıfın sergilendiği yeni RPG öğelerine eğiliyor gibi görünüyor. karakter Wolverine pençeleriyle silahlanmış.

Elinizde hissetmeden Breaker’ın dövüşü hakkında bir fikir edinmek zor, ancak ruh benzeri, at ve bas ritmi, orijinal oyunun 3D’ye sadık bir çevirisi gibi görünüyor. En çok Heart Machine’in çevrelerinde ve dünya inşasında izlediği yön ilgimi çekiyor.

Fragman, şaşırtıcı derecede canlı siberpunk şehirler ve ıssız arktik üslerle kesilmiş neon pembe kumsalları ve kumtaşı harabelerini gösteriyor. Hyper Light Drifter, çıkmak üzere olan bir dünya gibi hissettirdi, ancak bu hayat dolu görünüyor. Yeni bir NoClip belgeseli (yeni sekmede açılır) Heart Machine’in “sonsuz açık dünyalar” tasarımlarının ayrıntılarına inildi ve başarısız çalıştırmalar, tamamen yeni oluşturulmuş bir haritada uyanmanıza neden oldu. Prosedürel üretim sözü genellikle verilir, ancak nadiren yerine getirilir, ancak burada sergilenen şey inanılmaz derecede baştan çıkarıcıdır.

Breaker birçok yönden bana Risk of Rain 2’yi hatırlatıyor (yeni sekmede açılır), çok sevilen bir 2D indie’nin 3D, roguelike bir devamı, ancak Heart Machine ekibinin çalışmaları, işleme ve perspektife ek olarak değişen türleri de ortadan kaldırıyor. Hyper Light Breaker bu sonbaharda erken erişime girdiğinde her şeyin nasıl bir araya geleceğini merakla bekliyorum ve şu anda oyunu Steam’de istek listesine alabilirsiniz. (yeni sekmede açılır).

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor