Oyun Haberleri

Destiny 2’nin Eşsiz Titan Yakın Dövüş Yapısı Sinirleniyor

destiny-2-titan-synthoceps-glaive-interaction-nerfed-gamerant

En popüler yakın dövüş odaklı yapılardan biri Kader 2 nerflendi ve Titans’ı yakın mesafe karşılaşmaları için başka bir benzersiz oyun seçeneği olmadan bıraktı. Kader 2benzersiz zırh ve silahlardan oluşan etkileyici cephaneliği, serinin neredeyse on yıllık tarihindeki en yenilikçi yapılardan bazılarına yol açtı ve bu, her büyük içerik sürümüyle birlikte yeni avantajlar ve silah türleri tanıtıldıkça büyümeye devam ediyor. Çoğu zaman, bu etkileşimler, oyuncuların sonunda belirli silahların ve zırhın devre dışı bırakılmasına yol açan bir kombinasyon keşfettikleri nadir durumlar dışında, oyunculara oyunu bozan faydalar sağlamaz. Kader 2.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Kader 2 Kılıçlar tanıtıldığından beri oyuncular oyun içindeki bıçaklı silahlara her zaman hayran kalmışlardır. Kader‘S Alınan Kral genleşme. Geliştiriciler, kılıca dayalı bir hareket teknolojisi sunarak topluluğun coşkusunu bile karşılayabilirdi. Kader 2 ancak oyuncular hain atlama bölümlerini atlayarak oyunsonu içeriğini önemsizleştirmeye başladığında hemen sinirlendi. Sırasında Cadı Kraliçesi genişleme, oyuncular Glaives’i ele geçirecekti ve sezgisel inşaat ustaları, maksimum katliam ve eğlence için Necrotic Grips ve Wormgod Caress gibi egzotiklerle eşleştirerek yeni silah türünün potansiyelini hızla fark ettiler.

İLGİLİ: Bungie, Tacizin Ardından Destiny 2 YouTube Yorumlarını Kapattı

Season of the Seraph sırasında Titan oyuncuları, minimum cephane tüketimiyle inanılmaz hasar sayıları elde etmek için Synthoceps’in Biotic Enhancements avantajını yeni Glaive’e özel Close to Melee perk ile birleştirdiler. Oyun, Glaive vuruşlarını yakın dövüş vuruşları olarak kaydetti ve oyunculara Synthoceps ve diğer yakın dövüş odaklı Egzotik zırhların tüm faydalarını sağladı. Kader 2Yeni Egzotik Glaive Vexcalibur da bu etkileşimden yararlandı ve oyunculara Overshields sağlarken benzer hasar sonuçları verdi. Dün yayınlanan en son 7.0.0.5 yamasında Bungie, bir Glaive kullanırken Biyotik Geliştirmelerin hasar çarpanının değerini sınırladı.

OKU  Runescape geliştiricisi bilim kurgu yağmacı-atıcı oyununu kapattı ve genel olarak para iadesi yaptı

Atmosck adlı bir Reddit kullanıcısı, yamadan sonra ayrıntılı silah testinin sonuçlarını yayınlayarak, farklı ekipmanlarda farklı Glaive’ler kullanan uzun bir hasar değerleri tablosu sunarak sayılardaki ciddi değişikliği gözler önüne serdi. Ayrıntılı grafikte Atmosck, Synthoceps’i Winterbite ve Vexcalibur ile eşleştirmenin yamadan sonra önceki %200’e kıyasla nasıl yetersiz bir %50’lik hasar güçlendirmesine yol açtığını ve Legendary Judgment of Kelgorath için güçlendirmenin %95’e çıktığını paylaşıyor. Kullanıcı ayrıca Biyotik Geliştirmelerin etkisi altındayken düşmanlara basit yakın dövüş saldırıları ile vurmanın Glaives’ten daha yüksek hasar değerlerine yol açtığını belirtiyor. En önemlisi, Fırlatma Çekici yakın dövüş yeteneğini kullanan Solar Titanlar, Synthoceps ile vuruş başına 100.000 hasar verebilir ve bu da alt sınıfı geçerli bir alternatif haline getirir. Ayrıca Synthoceps, Berserker ile harikalar yaratarak Strand’ı kazançlı bir seçim haline getiriyor. Kader 2yeni oyunsonu.

Pek çok oyuncu, benzersiz bir DPS seçeneğinin kaybının yasını tutuyor ve yakın dövüş odaklı Titan’ın artık tamamen yakın mesafeli dövüşe yatırım yapmasının nasıl kısıtlandığını belirtiyor. Ve Bungie’nin, kolay oyun sonu dişli çiftçiliğini ortadan kaldırmak için adımlar atmasıyla Kader 2bu nerf, geliştiricilerin gelecekteki korumalı alan değişiklikleri için ne planladığını gösterebilir.

Kader 2 PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur.

Daha fazla: Destiny 2’nin Meydan Okuma Sezonu, Lightfall’ın Yapamadığını Sağlıyor

OKU  Tuhaf propaganda gösterisi, gençlerin kötü şöhretli paralı asker grubunun karargahından 'Rusya vs NATO' büyük strateji oyununu yayınladığını görüyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.