Moda

İçinde yaşayacak kadar rahat 24 çift siyah tayt

İçinde yaşayacak kadar rahat 24 çift siyah tayt

Güvendiğiniz tüm kahraman parçalar arasında kadınlar için en iyi siyah taytlar gerçek MVP’lerdir. Son derece çok yönlü olan gardırobunuzun temel parçaları, rahat sweatshirtlerden ofis blazerlerine kadar her şeyle eşleşir. Ve bu temel parçalar, ister havadar bir antrenman üstü ister sıcak tutan kışlık taytlarla tüm yıl boyunca işlevseldir. Yani evet, her zaman başka bir çift (veya 10) kullanabilirsiniz.

En iyi ipuçlarımız

  • Genel olarak en iyi: Athleta Ultra Yüksek Katlı Elation Tayt, 89 Dolar
  • Amazon’daki en iyiler: Colourfulkoala Tereyağlı Yumuşak Yüksek Bel Yoga Pantolonu, 23 Dolar
  • Koşu için En İyisi: Lululemon Hizalama Yüksek Belli Pantolon 25″, 98 Dolar
  • Yoga için en iyisi: Zella Yüksek Bel Taytla Yaşıyor, 59 Dolar
  • Her gün için en iyisi: Nike Zenvy Gentle-Destekli Yüksek Belli Tam Boy Tayt, 100 Dolar

Siyah taytların Jennifer Lopez ve Gigi Hadid gibi ünlülerin günlük favorisi olmaya devam etmesi kimseyi şaşırtmadı. A-lister’lar da bizim kadar rahat kıyafetleri seviyorlar, özellikle de basit bir tişört ve beyaz spor ayakkabı gibi temel parçalarla eşleştiriliyorlar. Tek sorun? Özellikle internetten alışveriş yapıyorsanız ve kendi squat testinizi yapamıyorsanız, her fiyat aralığında taramanız gereken çok fazla siyah tayt vardır. İşte tam bu noktada devreye giriyoruz. parlamak Çalışanlar, onları hiç çıkarmayanlar konusunda hevesli.

İster malzemeye (yumuşak ve şeffaf olmayan) ister kapsamaya (kırpılmış, 7/8 veya tam uzunlukta) değer veriyor olun, sizi güvence altına alıyoruz Düşünceler tam olarak hangi çiftlerin paranıza değer olduğunu öğrenin. (Ve evet, aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca Amazon taytı da var.) Nemi emen eşofmanlardan nostaljik geniş taytlara kadar bunlar şimdiye kadar giydiğimiz, test ettiğimiz ve sevdiğimiz ve yakınımızda bulundurduğumuz en iyi siyah taytlardır.

OKU  Kylie Jenner Met kıyafetiyle Timothée Chalamet'e bağırdı mı? kime sorduğuna bağlı

Kampanyada yer alan tüm ürünler parlamak editör ekibimiz tarafından bağımsız olarak seçilir. Ancak perakende bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız ortaklık komisyonu alabiliriz.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Moda

Seks Oyuncakları Uzmanlarına Göre En İyi 17 Kurşun Vibratör

Moda

İncelemelere Göre Amazon'daki En İyi 23 Sütyen

Moda

Rahat Kıyafet Oyununuzu Yenileyecek 23 Eşofman Altı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir