Oyun Haberleri

Sonic Frontiers Direktörü, Gelecekte Daha Fazla 2D Sonic Oyununun Geldiğini Onayladı

Sonic Advance 3 Key art

yönetmeni Sonik Sınırlar hayranların gelecekte daha fazla 2D yandan kaydırmalı oyunu dört gözle beklemesi gerektiğini doğruluyor. En son ana hat oyununun yönetmeni Morio Kishimoto, hayranların oyunla ilgili sorularını ve oyunun durumuyla ilgili diğer sorularını yanıtlamaktan mutluluk duyarak Twitter’ı çokça kullanıyor. sonik franchise. Buna gelecekle ilgili hayran sorularına yanıt vermek de dahildir sonik oyunlar ve sağlama Sonik SınırlarDLC’sinde geliştirme güncellemeleri. Bir hayran tarafından yönetmene sorulan son sorulardan biri, 2D’nin durumu hakkındaydı. sonik oyunlar.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Sırasında Kirpi Sonic Çok sayıda 3B geziye sahip olan franchise, yıllar boyunca bir dizi 2B merkezli yan ürün de gördü. Sonic Team geçmişte aşağıdaki gibi oyunlarda 2D ve 3D oyun perspektiflerini birleştirmeyi denedi: Sonik Nesiller Ve Sonik Kuvvetler karışık sonuçlarla. Sonic Team patronu Takashi Iizuka, geleceği bile belirtti sonik oyunlar artık 2D ve 3D oynanışı ayrı tutacak, bu yüzden Sonik Kökenler Ve Sonik Sınırlar ikisi de 2022’de çıktı. Twitter’da Kishimoto’ya geliştirilecek daha fazla 2D oyun olup olmayacağı sorulduğunda yönetmen evet dedi.

İLGİLİ: Yeni Sonic Origins Plus Koleksiyon Derecelendirmesi Çevrimiçi Görünüyor

Orijinal soruşturma, @RealJellyLord tarafından Twitter’da yayınlandı ve burada onu sevdiğini belirtti. sonik 4 çocukken ve hayranların buna benzer başka bir oyun görüp görmeyeceğini merak ediyordu, belki de Dimps ile bir işbirliği olarak. Kishimoto, tıpkı 3D Sonic oyunları gibi olduğunu belirtti. Sonik Sınırlar, gelecekte sabırsızlıkla bekleyeceğiniz daha fazla yandan kaydırmalı 2B oyun var. Ancak bu, bir oyunun şu anda aktif olarak geliştirilmekte olduğunun bir teyidi değil, bunun yerine sonik serisi sonunda 3D olanların yanı sıra daha fazla 2D başlık alacak.

OKU  Vampir hayatta kalma oyunu üç milyonu geçti, çok katlı kaleler ekliyor

Bir diziyi doğru bir şekilde tahmin eden bir sızıntı vardı. sonik geçen yazdan 2022 duyuruları. Bu ilk vitrini dahil Sonik Sınırlarprömiyeri sonik başbakan, Sonik Kökenler paket, geleceğe yönelik iki duyuru ile birlikte sonik 2023’te oyunlar. Bunlardan biri yeni bir cep telefonu sonik Shadow the Hedgehog ile birlikte Sonic, Tails, Amy ve Knuckles’ı içeren geliştirme aşamasında olan bir 2D oyun ile oyun. Bu 2D iken sonik oyunu muhtemelen tasarıya uyabilir ve Kishimoto’nun atıfta bulunabileceği bir oyun olabilir, diğer herhangi bir söylenti veya sızıntıda olduğu gibi, bir tuz tanesi ile alınmalıdır.

Açısından Sonik Sınırlar, ilk DLC yayınlanmak üzere gibi görünüyor. Kishimoto, bu güncellemeyi Twitter’da yayınladı; Sonik Sınırlar‘ son satış güncellemesi, ilk DLC güncellemesinin üretiminin son üretim aşamalarına girdiğini söylüyor. Taraftarlara sabırları için teşekkür etti Sonik Sınırlar‘ilk güncelleme.

Sonik Sınırlar şu anda PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA: Sonic: En İyi Yaşlanan 6 Oyun

OKU  Destiny 2 Root of Nightmares Yarışma Modu Sona Erdi

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.