Oyun Haberleri

İnanılmaz Video, Sonuncumuzdan Bir Tıklayıcının Pastadan Yapıldığını Gösteriyor

incredible-video-the-last-of-us-clicker-made-of-cake

İnanılmaz bir video, profesyonel bir fırıncının gerçek hayattaki gibi bir Clicker pastası yaptığını gösteriyordu. Bizden geriye kalanlar. Bu da kanıtıdır Bizden geriye kalanlar Hayranlar, herhangi bir özel gün için oyundaki mutasyona uğramış yamyamlara dayanan korkunç ama lezzetli bir pasta alabilirler.


Clicker’lar, Cordyceps adlı bir mantarın neden olduğu, insan beynini ele geçirebilen ve görme yetisini bozabilen enfeksiyonun üçüncü aşamasında olan yamyamlardır. Bu yaratıklar, çıkardıkları benzersiz tıklama sesinden dolayı isimlerini aldılar. Bizden geriye kalanlar yaratıcısı Neil Druckmann, onları zombilerden ayırmanın amaçlandığını söyledi. Runners ve Stalkers ile karşılaştırıldığında, Clicker’lar yüzlerini eğen mantar büyümesi nedeniyle daha az insan görünürler ve ayrıca sporlara (veya HBO uyarlamasında, dallara) uzun süre maruz kaldıktan sonra önemli bir güce sahiptirler.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: The Last of Us PC Çıkış Tarihi Ertelendi

Tıklayıcıların görünümü, oynayan veya izleyen insanlarda korku uyandırabilir. Bizden geriye kalanlar, ve özellikle Naughty Dog unvanına aşina olmayanlar. Profesyonel fırıncı Ben Cullen, Clicker pastasının etkileyici bir videosunu Instagram ve TikTok’ta yayınladığında, birçok kişi Bizden geriye kalanlar hayranların korkunç görünen tatlıyı yeme konusunda çelişkili duyguları vardı. Bir dakikalık videoda, Cullen’ın Clicker’ın özelliklerini şekillendirmek için çikolatalı kek, krema ve fondandan yapılmış bir büstü bir araya getirdiği ve mantar büyümesine ve kana daha fazla derinlik katmak için gıda boyasıyla kreasyonu bitirdiği görülüyor. ağzında.

OKU  Dark and Darker'ın Viral Olarak Popüler Alfa Testi Hafta Sonu Boyunca Uzatıldı

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

The Bakeking – Ben Cullen (@the_bakeking) tarafından paylaşılan bir gönderi

Cullen’ın pastası, insanların korkudan ya da şaheseri mahvetmek istemeyecekleri için dilim dilim kesmeyebilecekleri rahatsız edici bir manzaradır. Takipçilerinin çoğu, Clicker’ın gerçekçi ve ekstra ürkütücü görünmesini sağlamak için koyduğu ayrıntıların miktarını vurgulayarak yaratılışını övdü. Ancak, aynı zamanda birçok Bizden geriye kalanlar Dış görünüşü yüzünden pastayı yemeye cesaret edemeyeceklerini söyleyen hayranlar. Clicker pastası yine de Instagram ve TikTok’ta binlerce beğeni topladı, bu nedenle insanlar onu her iki şekilde de etkileyici buluyor gibi görünüyor. Geçmişte, eşit derecede yaratıcı Bizden geriye kalanlar hayranlar, bir maske ve heykel gibi Clicker’dan ilham alan sanat eserleri yaptılar.

HBO’larda Bizden geriye kalanlar, hayranlar, Clickers’a ve diğer Cordyceps ile enfekte olmuş insanlara harika bir bakış attı ve gelecek bölümlerde daha fazlasını görmeyi bekleyebilirler. Gösteri, insanlara mantar büyümesiyle kaplı heybetli bir vücut veren dördüncü ve en nadir enfeksiyon türü olan Bloaters’ı henüz tanıtmadı ve Joel ve Ellie’yi avlarken ne kadar korkunç olacaklarını görmek ilginç olacak.

Sonumuz Bölüm 1 şu anda PlayStation 5’te mevcut ve 28 Mart 2023’te PC için mevcut olacak.

DAHA: The Last of Us 3, Ellie ve Joel’in Hatalarını Düzeltmek Hakkında Bir Hikaye Anlatabilir

OKU  World of Warcraft, Yeni Ork ve İnsan Mirası Zırh Görev Dizilerini Tanıtıyor


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.