Oyun Haberleri

Tommy Gun Witches, kulağa tam olarak neye benzediğini anlatan ücretsiz bir dedektif macerasıdır

Tommy Gun Witches, kulağa tam olarak neye benzediğini anlatan ücretsiz bir dedektif macerasıdır

Gününüzden yarım saat kadar ayırın, çünkü şu anda kasım ayında olmamıza rağmen gerçek şu ki ürkütücü mevsim asla bitmiyor. İşte size biraz ürkütücülük: Bağımsız polisiye dedektif macerası Tommy Gun Witches, itch.io’dan alabileceğiniz ücretsiz bir oyundur ve oldukça güzel bir vakit geçirmenizi sağlar.

Bağımsız geliştirici Cosmic Void tarafından yaratılan bu oyun, yalnızca sizin çözebileceğiniz özel becerilere sahip olduğunuz bir suçu çözmek için etrafta dolaştığınız ve tanıklarla sohbet ettiğiniz doğaüstü bir gizemdir. (Aslında muhtemelen pek çok kişi bunu çözebilir, ancak bu sizin sorununuz.

Yaratıcı, “Cadılar, gremlinler ve şeytanlar tarafından işlenen suçları araştıran bir dedektif olarak oynuyorsunuz, resmi görüyorsunuz” diyor.

“Cadılar başka bir boyuta sürüldü, ancak bazıları gizlice geri dönmeyi başardı. Yakın zamanda gerçekleşen bir cinayet tuhaf bir şekilde onların kendine özgü yöntemlerini yansıtıyor. Gizemli cinayet bulmacasının iplerini çözmek size kalmış” diye devam ediyorlar.

Karamsar ve tematik karşılamasını abartmayan Tommy Gun Witches’la geçirdiğim zamanı oldukça beğendim. Tamamen tek bir mahallenin tek bir haritası etrafında dönen, gizem çözme sürecinizde sizi yerler arasındaki mekansal ilişkileri ve hareketleri dikkate almaya teşvik eden herhangi bir oyuna özellikle hayranım.

Tommy Gun Witches’ı kaşıntıda bulabilirsiniz ve Cosmic Void’in oyunları Patreon aracılığıyla finanse edilmektedir.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Baldur's Gate 1 ve 2 şu anda sadece 5 dolardan satışta