Moda

Jennifer Lawrence, 1996’da resmen Gwyneth Paltrow gibi giyinmişti

Jennifer Lawrence, 1996'da resmen Gwyneth Paltrow gibi giyinmişti

Yıl 1996 ve Gwyneth Paltrow, Hollywood’un en hızlı yükselen aktrislerinden biri olarak kariyerine başlamaya çalışıyor. Douglas McGrath’s filminde Ewan McGregor’la birlikte rol alıyor. Emma Ve o, vajinal yeşim taşı toplarının ağırlığına değen her hevesli ünlü kişi gibi, o anın gönül yarasıyla çıkıyor. (Bu Brad Pitt.) Deri bir ceket ve düz paçalı bir kot pantolon giyiyor. ve muhtemelen J. Crew gibi nispeten ucuz ve herkesin dostu bir yerden satın alınan V yakalı bir kazak.

Yaklaşık 20 yıl sonra, Jennifer Lawrence, geniş omuzlu deri blazer, kısa örgü kazak, Bottega Veneta kot pantolon ve markanın Tex botlarıyla stilize edilmiş, Paltrow’un yıpranmış Converse’i ve yıpranmış tote çantası hariç o dönemi yeniden yaşıyor gibi görünüyor. Lawrence’ın fotoğrafını burada görebilirsiniz.

1996 yılında Gwyneth Paltrow.

Ron Galella, Ltd./Getty Images

Bu bakış belki de Lawrence’ın son birkaç aydaki en başarılı iş dışı anlarından biri: çünkü a) sadece iyi görünüyor ve b) birinin etrafında toplanma eğiliminde olan soğukkanlılıktan ve soğukkanlılıktan uzaklaşıyor gibi görünüyor. Elbette iyi bir nedenden dolayı modanın favorisi olan Row elbiseleri, ancak ünlülerin giyinme dünyasında bu noktada biraz fazla her yerde bulunur hale geldi ve tekrarlarla sulandı.

Jennifer Lawrence’ın stilist Jamie Mizrahi ile yaptığı iş birliği büyük ilgi gördü ve bu da oyuncunun gerçek bir moda markası haline gelmesine yol açtı. Ancak bu özel görünüm, 90’larda daha geniş bir canlanmaya dayanıyor gibi görünüyor – belki de Carolyn Bessette-Kennedy’nin hayatına ve görünüşüne olan ilginin yeniden canlanmasından dolayı – podyumlarda büyüyor.

En iyi kıyafetlerin en önemli olduğu Gucci, Jordan, Luca ve Prada’nın sonbahar/kış 2024 koleksiyonlarına göz atın; örneğin kömür rengi örgü bir kazak, transparan bir elbise, kolalı beyaz bir gömlek ve belki de dar bir yelekten başka bir şey değil . Stil, erişilebilir ve temel hissettiren bir kompozisyon sergiliyordu.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Lily Collins, kocasını Paris'te Emily'den çok uzak bir bakışla öptü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir