Oyun Haberleri

Brazen Blaze, insanları uzaya fırlatabileceğiniz bir VR Smash Bros.’tur

Brazen Blaze, insanları uzaya fırlatabileceğiniz bir VR Smash Bros.'tur

VR stüdyosu MyDearest, Tokyo Chronos ve Altdeus gibi dallara ayrılan anlatı oyunlarıyla tanınır. Bir sonraki oyunu, insanları yörüngeye göndermek için süper eldivenleri kullanabileceğiniz, üçe üç çok oyunculu güçlü bir atış olması nedeniyle biraz farklı bir oyun olacak.

Brazen Blaze, Steam’deki açıklamasına göre “yakın mesafeli yakın dövüş savaşına yoğun bir şekilde odaklanan” Super Smash Bros. ile kahraman nişancı oyunu arasında bir karışıma benziyor. 3.000 güç seviyesine ulaşmadan hemen önce yakalanan ve son formunu almak üzere olan biriyle savaşan anime kahramanları gibi görünen oynanabilir karakterler, yıkılabilir kentsel ortamlarda yarışıyor. Her birinin farklı bir silahı ve yer çekimini çarpıtma, füze fırlatma ve iyileştirme gibi nihai becerileri vardır.

Güç eldivenleri gerçek bir yıldız gibi görünüyor ve birini duvara doğru yumruklama yeteneği, VR savaş oyununa güzel bir katkı sağlıyor. Karakterlerin mimariye doğru birbirine çarptığı bu tür bir süper kahraman dövüşü Injustice serisinde iyi hissettiriyor, ancak bunun VR’de denendiğini gördüğüm bir zaman düşünemiyorum.

Brazen Blaze şu anda kapalı bir alfa aşamasındadır ve Virtual Haven Discord sunucusuna katılmak için kaydolabilirsiniz. Tamamen 2024’te Quest ve Steam aracılığıyla yayınlanacak.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Tuhaf propaganda gösterisi, gençlerin kötü şöhretli paralı asker grubunun karargahından 'Rusya vs NATO' büyük strateji oyununu yayınladığını görüyor