Moda

Julia Fox, alçak denim hakkında yeni bir düşünce tarzı icat etti

Julia Fox, alçak denim hakkında yeni bir düşünce tarzı icat etti

Julia Fox bunun onu ertelemesine izin vermiyor ve açıkçası, çekiciliğinin bir parçası da bu. O, durumun o kadar da ciddi olmadığının yaşayan, nefes alan hatırlatıcısı! Örnek olay: son görünüşü.

7 Şubat Salı günü New York’ta görüldü parlatılmamış taşlar Aktör çok fazla kot giymişti, bu belki de bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce Kanye West ile kısa bir süre çıkarken giydiği kot görünümüne bir selam niteliğindeydi ve daha sonra halkın gözüne çarptı. Britney ve Justin bunu ilk kez 22 yıl önce yapmış olabilir, ancak Julia Fox tamamen denim kıyafeti kendi yaptı.

Gezi için Fox, kot pantolonun üzerine kot pantolon giydi. Tek omuzlu mini elbisesi, etek ucunda asimetrik bir saçak etkisi yaratan dikey olarak birbirine dikilmiş kot manşetlere sahiptir. Elbise, kalçalarına oturan daha da fazla bel bağıyla bir arada tutularak alçak kotlara yepyeni bir anlam kazandırıyor.

Fox, kot elbiseyi büyük boy iki tonlu bir kot bomber ceketle eşleştirdi ve onu bir kot çanta ve Gia Borghini imzalı kot bilekte botlarla süsledi. Şimdi imzası olan dramatik kedi gözü makyajını yaptı ve saçlarını geriye doğru taradı.

Rachpoot/Bauer Griffin

Kendin Yap modasından dağınık bir apartman turuna ve acımasızca dürüst röportajlara kadar, Julia Fox bizi beslemeye devam ediyor. bir bölümde Canlı olarak neler olduğunu görün! Ocak ayında yayınlanan Fox, sunucu Andy Cohen’e Kanye West’in tam adını bildiğini düşünmediğini söyledi. Fox, “Kelimenin tam anlamıyla yaklaşık bir dakika çıktık” dedi. “Tam adımı falan bildiğini sanmıyorum.” Şimdi onun adını bilmiyorsa, herkesle aynı internete sahip olması gerekmez.

“Kanye ile neredeyse bir yıldır konuşmadım ve Kim ile aynı odadaydım ama hiçbir şey hakkında konuşmadık” diye ekledi. “Çok büyük bir odaydı.”

OKU  Kylie Jenner, şeffaf dantel catsuit ile Altın Küre'ye gizlice girdi

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.