Oyun Haberleri

Pokemon Scarlet ve Violet Fan, Nidoking İçin Paradoks Formu Oluşturuyor

gamerant-pokemon-scarlet-violet-fan-makes-paradox-nidoking

İlham veren bir sanatçı ve Pokemon Kızıl Ve Menekşe oyuncu kısa süre önce Nidoking’e bir değişiklikle paradoksal bir yeniden tasarım verdi. Ne Nidoking ne de Nidoqueen’in henüz kendi resmi paradoks versiyonları yok, bu ne kadar klasik oldukları düşünüldüğünde bazılarını şaşırtabilir, ancak Pokemon’un çoğunluğu paradoks muamelesini görmedi. Oyunda sadece 16 tane var. Pokemon Kızıl ve Menekşeyani Game Freak’in birlikte çalışabileceği ve paradoks versiyonları oluşturabileceği 992 Game Freak var. pokemon‘in resmi sanatçılarının, onları etkilememesi için hayran çizimlerine bakmalarına izin verilmiyor, ancak hayranların olasılıkları hayal etmesi yine de eğlenceli.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Nidoking, 34 numaralı Pokemon’dur ve Giovanni tarafından Elite Four’u ele geçirmeden önce son rozet için Red’e karşı savaşında kullanılmıştır. Zehirli dikenlere ve alnında büyük bir boynuza sahip heybetli bir Pokemon olan Nidoking, benzersiz bir 1. Oyuncular Nidoking’i elde edemeyecekler. Pokemon Kızıl Ve Menekşeancak diğer her yerde elde edilebilir olmuştur pokemon yanında oyun Pokemon Efsaneleri: Arceus.

İLGİLİ: Pokemon Fan Pikachu İçin Paradoks Formu Oluşturuyor

Reddit kullanıcısı indigotcg, Toxic Spike adını verdikleri Nidoking paradoks formunu yayınladı. Tasarım, yalnızca farklı yazımlara sahip bir Nidoking değil, aynı zamanda devasa mor Pokemon’un eski atasının bir tasavvurudur. Bu nedenle, Pokemon iki ayaklı değil, dört ayak üzerinde, sırtında daha büyük zehirli dikenler var. Yazım hakkında sorulduğunda indigotcg, onu Dragon, Grass ve Peri türlerine karşı güçlü ancak Yer, Psişik ve Ejderha türlerine karşı zayıf olan bir Ejderha/Zehir türü olarak hayal ettiklerini söyledi. Kanatsız bir ejderha olarak, daha çok bir ejder gibidir, ancak Pokemon hiçbir zaman bir ejderhayı oluşturan kurallara gerçekten uymadı. Örneğin, Charizard bir ejderha sayılmaz.

OKU  Hitman Hayranı, Ajan 47'nin Saçla Nasıl Görüneceğini Açıkladı

paradoks-nido

Orijinal gönderide daha fazla resim görülebilir.

Sanatçı, yorumcularına planlanan bir sonraki tasarımın fütüristik bir paradoks Pokemon’un yanı sıra Nidoqueen’in bazı farklı versiyonları olduğunu bildirdi. Eski paradoksları Nidoking, Nidorino’ya daha çok benziyor ve Nidoqueen gibi daha yuvarlak yüz hatlarına sahip. Belki de fütüristik versiyon, Poison-Steel varyantı olabilir ve yorumcuların önerdiği gibi, Iron Rampage veya Iron Monarch gibi bir şey olarak adlandırılabilir.

Paradox Pokemon’un eklenmesiyle, hayranların en sevdikleri eski Pokemon’u denemeleri için yepyeni bir kişiselleştirme ve yeniden hayal dünyası açıldı. Bazı ek değişikliklerle eski Pokemon’u yeniden kullanmak, bazılarına hayran hizmeti gibi görünse de, Pokemon dünyasının irfanını derinleştiriyor. Evrim merkezli bir oyun olarak, Pokemon’un bulunduğu bölge veya ortamdan bağımsız olarak hepsinin aynı görünmesi tuhaf olurdu.

Pokemon Kızıl Ve Menekşe şu anda Nintendo Switch’te mevcut.

DAHA: The Elder Scrolls 6 Pokemon Scarlet ve Violet’ten Ne Öğrenebilir?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.