Oyun Haberleri

Wordle ipucu ve cevap #600: 9 Şubat Perşembe

Today

İster sizi doğru yöne yönlendirecek yararlı bir ipucuna ihtiyacınız olsun, ister günlük Wordle’ınızı geliştirmek için genel ipuçları (yeni sekmede açılır)veya galibiyet serinizi kaybetmeden önce birisinin size 9 Şubat (600) bilmecesinin cevabını söylemesini umutsuzca istiyorsanız, isteyebileceğiniz tüm Wordle tavsiyeleri tam da bu sayfada.

Yeşiller bugün erken geldi – çoğu geldi. Sona doğru, doldurmam gereken korkunç bir boşluk ve kullanmayı tahmin ettiğimden daha fazla potansiyel olarak kazanan harf kalmıştı. Neyse ki kör şans beni cevaba tam zamanında getirdi.

Kelime ipucu

9 Şubat Perşembe için bir Wordle ipucu

Bugünkü kelime, bir tiyatroda oyuncuların genellikle performans sergilediği alanın adıdır, ancak diğer şeylerin yanı sıra uzun bir sürecin belirli bir bölümünü de ifade edebilir. Yeni başlayan bir şey, örneğin açılışta _____ olarak tanımlanabilir. Bugün bulmak için iki ünlü var.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Hayır, bugünkü bulmacada çift harf yok.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Günlük Wordle yapbozunda yeniyseniz veya ara verdikten sonra bilgilerinizi tazelemek istiyorsanız, kazanmanıza yardımcı olacak bazı hızlı ipuçları paylaşacağım. Sizi günün geri kalanına hazırlayacak küçük bir zafer gibisi yoktur.

 • Eşsiz ünsüzlerin ve ünlülerin karışımı sağlam bir açılış sözcüğü oluşturur.
 • Taktiksel bir ikinci tahmin, harf havuzunu hızla daraltmanıza izin vermelidir.
 • Cevapta bir tekrar mektubu olabilir.

Bir zamanlayıcıya karşı değilsiniz, bu yüzden kazanan kelimeyi bulmak için dünyanın her yerinde – yani gece yarısına kadar – vaktiniz var. Takılıp kalırsanız, günün ilerleyen saatlerinde bulmacaya geri dönüp kafanızı boşalttığınızda bulmacayı bitirmekte utanılacak bir şey yok.

Bugünün Wordle yanıtı

Bugün Wordle

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

Wordle 600 cevabı nedir?

Her günün bir kazanan olduğundan emin olalım. 9 Şubat (600) Wordle’nin cevabı SAHNE.

Önceki cevaplar

Son 10 Wordle yanıtı

Son bir avuç Wordle yanıtını takip etmek, mevcut olasılıkları ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir. Aynı zamanda, o gün için fikir eksikliğiniz varsa, ilham verici açılış sözcükleri veya sonraki tahminler için de kullanışlıdır.

İşte son 10 Wordle yanıtı:

 • 8 Şubat: FLAIL
 • 7 Şubat: ELMA
 • 6 Şubat: DOKUZUNCU
 • 5 Şubat: DANS
 • 4 Şubat: SÖNDÜR
 • 3 Şubat: LEZZETLİ
 • 2 Şubat: ŞİRK
 • 1 Şubat: AZARLAMAK
 • 31 Ocak: GEÇMEK
 • 30 Ocak: özlem

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

Wordle size her gün altı sıra beş kutu sunar ve amaç, tahminler girerek ve tek tek harfleri eleyerek veya onaylayarak doğru beş harfli kelimeyi bulmaktır.

ile iyi bir başlangıç ​​yapmak güçlü bir kelime (yeni sekmede açılır) ARISE gibi -birden çok sesli harf, ortak ünsüzler içeren ve tekrarlanan harfler içermeyen bir şey- iyi bir taktiktir. Enter tuşuna bastığınızda, kutular size hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu gösterecektir. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

OKU  Genshin Impact Player, Natlan'a Giden Gizemli Sümeru Tüneli Buldu

İkinci tahmininiz, başlangıç ​​kelimesini tamamlamalı, geçen sefer kaçırdığınız yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanmalı ve aynı zamanda bugünün cevabında bulunmadığı için şimdi bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışmalıdır. Biraz şansla, çalışmak ve sizi doğru yola sokmak için bazı renkli karelere sahip olmalısınız.

Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı denemeniz var ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örn: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçları (yeni sekmede açılır)ve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle (yeni sekmede açılır), kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar (yeni sekmede açılır), günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı (yeni sekmede açılır). Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.