Moda

Justin Bieber, Hailey Bieber ile suşi randevusu için tığ işi dev bir battaniye giydi.

Justin Bieber, Hailey Bieber ile suşi randevusu için tığ işi dev bir battaniye giydi.

Justin Bieber, Hollywood’un en seksi dublörlerinden biridir. Hayatının yarısından fazlasını gündemde geçirdikten sonra, Biebs ve uzun süredir stilisti olan Karla Welch, birinin “kaykaycı fare kardeşi” gibi giyinmenin şifresini çözerek medyanın sürekli ilgisini çekti. Sonuçta, hangimiz “NE giydi?” cazibesine kapılmadık? Başlık? Kesinlikle bu makaleye tıklayan siz değilsiniz.

Büyük bir takım elbise ve pembe bir bere ile Grammy’lere mi gidiyorsunuz? Doğal olarak. Yazın ortasında bir kürk manto sallamak mı? Kesinlikle. Bel-Air’de brunch yapmak için Mezozoik gibi görünen bir çift kar botu giyiyor musunuz? Başka hiçbir şey yapmazdı. Ve Justin’den bu tuhaf uyumları beklemeye alışmış olsak da, tuhaf etkileri yalnızca, bol tişörtü ve motorcu ceketi içinde bile her zaman eskisi gibi görünmeyi başaran fevkalade şık bir şifonyer olan eşi Hailey Bieber ile birlikteyken daha da artıyor. o kim balerin.

Son zamanlarda, Bieber’lar Los Angeles’taki Sushi Park’a bir randevu gecesine gittiler, burada Hailey bir West Hollywood alışveriş merkezinin ikinci katında siyah deri ceket, bol beyaz pantolon ve Koosh-Ball benzeri örgü şapka giymiş halde fotoğraflandı. . Bu arada, vücudu büyük, gökkuşağı örgülü tığ işi bir battaniyeye sarılı, sanki kasıtlı olarak korkunç bir ünlü kılığına girmeye çalışıyormuş gibi giyilen yaramaz bir Justin vardı. Ve tüm ipliğin altında kimin olduğunu anlayamamamız ihtimaline karşı, battaniyeyi her ikisi de kendi markası olan Drew House’dan ekose kova şapka ve patchwork pantolonla eşleştirdi. İyi deneme, uyuyan Bieber.

Justin Bieber ve Hailey Bieber, 5 Ocak 2023’te Los Angeles, California’da görülüyor.

Rachpoot/Bauer Griffin

Rahat kalıplara hiper saplantının kaçınılmaz son noktası gibi görünen bir hareketle, ünlüler son zamanlarda “moda battaniyeleri” benimsedi – ve bunlar da önemli olsa da sadece eviniz için türden değil. 2021’de A$AP Rocky ve Rihanna, Met Gala’ya geç saatlerde flört etmeye geldiler, her biri kendi yatak takımı-komşu kıyafetleriyle: onun kuştüyü yorgan benzeri bir Balenciaga elbisesiyle; tasarımcı ERL tarafından elden geçirilmiş devasa bir patiska patchwork battaniye giyiyor.

Geçen sonbaharda Billie Eilish ve mahallenin solisti erkek arkadaşı Jesse Rutherford, Los Angeles County Sanat Müzesi galası için kırmızı halıda Gucci monogramlı devasa bir yatak örtüsüne sarılı halde poz verdiler. (Vurgu için, Billie kafa bandı olarak uyumlu gözlükler de takıyordu.) Ve ünlü bir çiftin toplum içinde bir battaniyeye sarılmış olarak görünmesi konusunda belirli bir utangaçlık olsa da —Biliyorsun! – bu, Justin Bieber’ın aradığı gibi görünmüyor. Moda hedefi her zaman tam anlamıyla, genellikle hoş bir kaostu.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Selena Gomez, mükemmel kabarık pembe bornoz ceketiyle performans sergiledi
İlgili yazılar
Moda

Hailey Bieber, parti sonrası elbisesiyle ateşli bir balığa benziyor

Moda

Selena Gomez, mükemmel kabarık pembe bornoz ceketiyle performans sergiledi

Moda

Hailey Bieber Meksika'da limon yeşili bir bikini giydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir