Oyun Haberleri

Pokemon Fan, Pokemon Kartlarını Kullanarak İnanılmaz Eevee ve Umbreon Sanatı Yaratıyor

pokemon anime eevee with umbreon and espeon

bir hayranı pokemon Franchise kısa bir süre önce, Eevee ve Umbreon’un resimlerini kullanarak tasvir eden harika bir duvar sanatı parçasını bir araya getirdi. pokemon kartlar. Bu, çoğaltmak için harika bir fikir gibi görünüyor, özellikle pokemon tcg yedekleyecek çok fazla kartı olan sanat yaratmayı seven hayranlar.


oluşturma pokemonkart kullanan temalı sanat, franchise topluluğunun oldukça aşina olduğu bir şey gibi görünüyor. Halihazırda çalışmalarını çevrimiçi olarak paylaşan birkaç sanatçı var. Hatta biri, kendi görüntülerini oluşturmak için AI görüntü oluşturmayı zaten kullandı. pokemon tcg Sanat eseri. Eevee ve Umbreon duvar resmini yapan bu hayran gibi diğerleri, sanat eserlerini üretmek için gerçek fiziksel kartları kullanmayı tercih ediyor. Süslü yaparlar pokemon orijinal tasarımların diğer hayranların takdir etmesi ve eğlenmesi için daha iyi görünmesini sağlayan kartlar.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Pokemon Fanı Özel Charizard Temalı Oyun PC’si Oluşturuyor

TikTok’ta yaratımlarını sergileyen helmasenergyart kullanıcısı, kullanarak yaptıkları Eevee ve Umbreon duvar sanatı parçasını sergileyen kısa bir video yükledi. pokemon tcg Enerji kartları. Görüntüler, diğer hayranların parçanın duvara asıldığında nasıl göründüğünü görmesine olanak sağladı. Sanatçı, parçalarında farklı Enerji kartlarının bir karışımını kullandı. Karanlık-tip Umbreon’un bedeni Karanlık ve Yıldırım Enerjisinden, Eevee’ninki ise Dövüş ve Metal Enerjisinden oluşur. helmasenergyart’ın yerleştirmiş olması da ilginçtir. pokemon TCG Hayranların muhtemelen tatmin edici bulacağı bir hizalama sağlamak için kartları mükemmel bir şekilde bir araya getirin.

OKU  Baldur's Gate 3 mod yapımcıları, Sword Coast'ta bir MMO gibi koşmanıza izin veren WASD kontrolleri ekledi

Helmasenergyart’ın videosu şimdiden sosyal medya platformunda 886.000’den fazla kez görüntülendi ve yorumların çoğu çalışmalarını öven övgüler yağdırdı. Bazı yorumcular, Eevee’nin Normal tip bir Pokemon olduğunu ve Normal Enerji kartlarıyla yapılması gerektiğini belirtse de, sanatçı muhtemelen cep yaratığının doğru kahverengi rengini elde etmek için Fighting Energy kartlarını kullandı. TikTok kullanıcısının profilini kontrol ettikten sonra, zaten kullanarak birkaç sanat eseri yapmışlar. pokemon tcg Enerji kartları. Muhtemelen bu yüzden TikTok kullanıcı adları böyledir.

Helmasenergyart ilk olmasa da pokemonkartları kullanan temalı sanat eseri, serinin topluluğu muhtemelen ortaya çıkan bir sonraki parçayı görmek için çok heyecanlı. TikTok’larında, bu sefer Hayalet / Zehir tipi Pokemon Gengar’ı içeren başka bir duvar resmi yayınladılar. İnşallah daha çok üretmeye devam ederler pokemon Gelecekteki parçalar, özellikle yeni 9. nesil cep yaratıklarından bazıları pokemon kırmızı ve Menekşe.

DAHA: Pokemon Scarlet & Violet: Müzayedeler Nasıl Çalışır?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.