Moda

Kaley Cuoco, Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde Dior elbisesinin “hamilelik hissini mükemmelleştirdiğini” söyledi

Kaley Cuoco, Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri'nde Dior elbisesinin "hamilelik hissini mükemmelleştirdiğini" söyledi

Kaley Cuoco ve Tom Pelphrey, yeni Blake Lively ve Ryan Reynolds mu? Ünlü ortakların birbirlerinin Instagram’larında halka açık bir şekilde aşık olması açısından, demek istiyorum. Çünkü Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nden Cuoco ve Pelphrey’in eşleşen IG gönderileri en tatlısı. Ve ben küçük sosyal medya PDA’larının hayranıyım.

İlk çocuğuna oldukça hamile olan Cuoco, etkinlikten bir dizi fotoğraf yükledi ve stil ekibine kendisini ve partnerini uyumlu siyah Dior yaprakları içinde çok çekici gösterdikleri için teşekkür eden bir yazıyla birlikte. Cuoco, yakasında zarif kesikler olan yere kadar uzanan balıkçı yaka bir elbise giymişti, Pelphrey ise şık siyah bir takım elbise ve kravatla büyüleyici görünüyordu. “[Dior] Couture, bu süper şık, lezzetli görünüm için çok teşekkür ederim! Bu hamileyi mükemmel hissettirdiğiniz için ekibinize teşekkür ederim” diyerek fotoğraflarına alt yazı yazarak stilistleri Brad Goreski ve Daniela Romero’nun yanı sıra makyaj sanatçısı ve saç stilistini etiketledi.

Bu arada, “mükemmel diğer yarısı” çoğunlukla tek bir kişiye odaklanmıştı: Tabii ki Cuoco. “Sen. Görünüyor. Çok Güzel. HER ZAMAN” diye yazdı Instagram başlığına. Cuoco, yorumlara “Seni çok seviyorum dostum” yazarak yanıt verdi.

Steve Granitz
Frazer Harrison/Getty Images


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kaley Cuoco, peekaboo sütyen trendine iyi bilinen bir yaklaşım giyiyor
İlgili yazılar
Moda

Kaley Cuoco, peekaboo sütyen trendine iyi bilinen bir yaklaşım giyiyor

Moda

Amanda Seyfried, Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri'nde gardırop arızasını bir profesyonel gibi ele aldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir