Oyun Haberleri

Warzone 2, Sezon 2’de en çok talep edilen özelliğini alıyor, ancak biraz daha beklememiz gerekecek

warzone 2

Call of Duty: Warzone 2’nin Kasım ayında piyasaya sürülmesi, çoğunlukla orijinal oyundan net bir kopuştu. Büyük ölçüde aynı özelliklere, harika bir yeni haritaya, DMZ moduna ve birçok zarif yaşam kalitesi güncellemesine sahipti. Warzone 2’nin sahip olmadığı tek şey, topluluğunun büyük bir bölümünü dehşete düşürerek, küçük bir haritaydı. Activision, 2. Sezonda Diriliş modunun geri dönüşü ve ona eşlik edecek yeni bir küçük harita ile bunu düzeltmeyi planlıyor, ancak bunu gerçekleştirmek biraz daha zaman alıyor.

Warzone 2 Sezon 2 iki hafta ertelendi ve şimdi başlaması planlanıyor 15 Şubat. Activision, resmi Call of Duty Twitter hesabındaki gecikmeyi açıkladı ve “oyuncu topluluğumuzdan duyduklarımıza dayanarak birkaç değişiklik yapıyor” dedi.

Bu değişikliklerden biri, muhtemelen, küçük bir haritanın hızlı takibi ve en az bir takım arkadaşı hayattaysa mangaların yeniden doğmasına izin veren bir battle royale çeşidi olan Diriliş modudur. Warzone topluluğunun küçük haritalarla olan aşk ilişkisi 2020’de Rebirth Island ile başladı. Rebirth başlangıçta Black Ops Cold War’un piyasaya sürülmesini teşvik etmek için sınırlı süreli bir harita olacaktı, ancak hayranlar yüksek tempolu battle royale formatından o kadar keyif aldılar ki Activision sonunda 40 oyunculu haritayı 150 oyunculu Verdansk’ın kalıcı bir arkadaşı olarak tutmaya karar verdi.

Daha fazla gör

Birçok kişi için Rebirth Island (ve daha sonra onun halefi olan Fortune’s Keep), Warzone’u oynamanın tercih edilen yolu haline geldi. Bu oyuncular, Warzone 2 eşdeğer bir harita olmadan piyasaya sürüldüğünde heyecanlanmadılar, ancak en azından bir tanesi er ya da geç gelecek.

Ayrıca 2. Sezonda dereceli mod (hem Warzone hem de Modern Warfare 2 çok oyunculu için), Modern Warfare 2 için yeni çok oyunculu haritalar, silahlar ve “çok daha fazlası” geliyor. Activision önümüzdeki haftalarda Sezon 2’yi düzgün bir şekilde açıklamaya hazır olduğunda ayrıntıları duyacağız.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Gaz patlıyordu, bu yüzden Discord satın aldı