Oyun Haberleri

Call of Duty: Warzone 2 Recon Drone Glitch, Oyunculara Büyük Haksız Avantaj Sağlıyor

A bug inside Call of Duty: Warzone 2 breaks the Recon Drone and allows players to see opposing players' locations, even behind walls.

İçeride böcek sıkıntısı olmadı Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 Kasım 2022’de yayına girdiğinden beri ve Recon Drone’u içeren en son oyunu, rakip oyunculara neredeyse hiç durmadan ping atması nedeniyle oyunun kurallarını en çok bozanlardan biri olabilir. İzin verilen bir aksaklıktan günler sonra gelir Savaş alanı oyuncular sonuçsuz bir şekilde su altında araba kullanabilecek, oyuncuların bir sonraki içerik sezonu başladığında düzeltmeler almayı umdukları bir dizi hata ve soruna katılabilecek. Bununla birlikte, bu Recon Drone aksaklığının oyunculara sağladığı haksız avantaj, Infinity Ward’ı çok daha erken ele almaya zorlayabilir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 Call of Duty’nin oynaması ücretsiz popüler battle royale oyununun devamı niteliğindedir ve piyasaya sürülmesinden yaklaşık iki hafta sonra piyasaya sürülmüştür. Görev Çağrısı: Modern Savaş 2. Savaş bölgesi 2 oyuncuların içeride savaşması ve hayatta kalması için kaotik battle royale’i Doğu Avrupa şehri Verdansk’tan Orta Doğu’dan ilham alan Al Mazrah bölgesine taşıdı. Tek kişilik ve takım modlarının yanı sıra, PvPvE’deki farklı yönünü arayan oyuncular için yeni DMZ modunu da beraberinde getirdi ve PvPvE’de kullanılabilir teçhizat kazanmak için başka bir yol sağladı. Savaş bölgesi 2 ve Modern Savaş 2çok oyunculu.

İLGİLİ: Bazı Warzone 2 Oyuncuları Yüzmenin Aşırı Güçlü Olduğunu Düşünüyor

Oyuncular, kırık Recon Drone’un kullanımdayken onlara sağladığı avantajı vurgularken, yukarıda bahsedilen hata sosyal medyada dolaşıyor. YouTuber CaponeSlays, sürekli daralan bölgede kalan oyuncuları bulmak için maçın sonuna doğru bir insansız hava aracı konuşlandırarak hatayı iş başında sergiledi. İki rakip oyuncuya ping attıktan sonra, ping oyunun geri kalanında aktif kaldı ve rakip oyuncuların tam hareketlerini vurguladı.

OKU  Timb-err: Old School Runescape'in yeni ormancılık güncellemesi 'kendi iyiliği için fazla karmaşık' olduğu için eleştiriliyor

Bu tür bir hatanın yolunu bulduğu ilk sefer değil. Görev çağrısıbenzer bir sorunla karşılaşan çok oyunculu Modern Savaş 2lansmanda çok oyunculu. Hızlı parmaklı oyuncular, onları bir silahlı çatışmada öldüren rakip bir oyuncuya ping atabilir ve yeniden doğduktan sonra, pingin aktif kaldığını fark eder ve intikam öldürme umuduyla söz konusu oyuncuyu bulmalarına izin verir. Çok oyunculu modda yeni bir intikam öldürme madalyasının eklenmesiyle yanlışlıkla tanıtıldı.

Savaş bölgesi 2 oyuncular, bu Recon Drone hatasının daha kötü olduğunu iddia edebilirler, çünkü oyuncuların drone konuşlandırıldıktan sonra menzili içindeki birden fazla rakibe ping yapmasına ve onu takip etmesine olanak tanır. Bunun da ötesinde, bölge drone’nun etkili menziliyle kabaca aynı boyutta olduğunda, onu kullanan bir oyuncu onu konuşlandırabilirse, bir maçın sonucunu son birkaç oyuncuya kadar değiştirebilir. Şimdi, Infinity Ward’ın, sağladığı haksız avantaj göz önüne alındığında, stüdyoyu Al Mazrah’ta hala iş başında olan diğer bazı hatalar için olduğundan daha erken harekete geçmeye zorlayabilecek bu aksaklığı gidermek için ne kadar hızlı bakacağı bir soru.

Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 şu anda PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S için kullanılabilir.

DAHA: Call of Duty, Gelecekteki İçerik İçin DMZ’den Ne Öğrenebilir?

OKU  Horizon Forbidden West Sanat Yönetmeni Eşsiz Karakter Gölgelendirme Sistemini Öne Çıkarıyor

Kaynak: Charlie Intel

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.