Moda

Kapüşonlular artık moda mı aldı? Kate Middleton’ın Umbro Farm Shop’u görmesi, mağazalara gitme şıklığının geri dönüş zamanının geldiği anlamına gelebilir

Kapüşonlular artık moda mı aldı?  Kate Middleton'ın Umbro Farm Shop'u görmesi, mağazalara gitme şıklığının geri dönüş zamanının geldiği anlamına gelebilir

Tatler, Ekim 2018

Luc Braquet

Hafta sonu Kate Middleton, Ocak ayında geçirdiği karın ameliyatından bu yana ilk kez halkın önünde görüntülendi. Kraliyet hayranlarını çok sevindiren bu görüntü, hem Prenses hem de Prens William’ın birlikte, Windsor’daki evlerinin mülkü olan Adelaide Cottage yakınındaki bir çiftlik mağazasına kol kola yürüdüklerini gördü. Evde geçirdiği uzun iyileşme süreci ve son photoshop kazasının ardından çalkantılı bir yaygın spekülasyon dönemini sonlandırmış gibi görünen netizenler, Kate’in mutlu ve sağlıklı göründüğünü görünce sevindiler.

Bununla birlikte, stil dedektifleri onun topluluğunun şifresini çözmekte hızlı davrandılar. Doğal olarak Alexander-McQueen-boşalmak-Jenny-Packham’ın Prenses’in en muhteşem görünümleri sırasında bize ikram ettiği ışıltılı balo elbiseleri, Home Park’ın organik ürünler için tercih edilen tercihi Windsor Farm Shop’a gizli bir gezi için pek uygun değildi, ancak mükemmel kırsal bölge de değildi- Barbour balmumu ceketlerinin şık silüetleri ve egemenlerin tipik bir kırsal ziyarette çok iyi giydiği dar Mother kot pantolonları. Bunun yerine Kate, siyah tayt, Adidas UltraBoost spor ayakkabıları, rahat çoraplar ve Umbro kapüşonlu üst ile kombinlerini maksimuma indirerek şu soruyu sordu: Koltuk şıklığı 2024’ün yeni ruh hali mi?

Tartışmalı paparazzi kralları tarafından yayınlanan bir videoda, TMZKraliyet, mağazanın etrafında bir tur attıktan sonra beyaz bir taşıma çantasında fevkalade leziz yiyecekler olacağını tahmin edebileceğimiz bir çantayla arabasına dönerken büyük bir keyifle görünüyordu. Sonuçta, Windsor merkezli kasaplar ve bakkallar, yemyeşil Berkshire’daki doğal olarak muhteşem yemek meraklıları için tarladan sofraya bir cennettir. Kapşonlusunu mu tercih ediyor? Umbro’nun ‘Erkekler İngiltere Ragbi İkonu’ stili. ‘Kate etkisi’nin bir kanıtı olan bu parça, internette neredeyse anında tükendi; bu, belki de kraliyet kopyası Kate-ing fenomeninin ana cadde spor giyim zincirinde ilk kez meydana geldiği dönemdi. Dahası, genel fikir birliği, onu Prens Will’den ödünç aldığı yönünde; mağazalara hızlı bir gezi için başka bir tanıdık sade kıyafet seçeneği.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Ve çocuklar Kors giydi! Londra'nın parlak gençleri dün gece Tatler'ın Küçük Kara Kitap partisine cazibe kattı