Oyun Haberleri

Dead Space 2 Hayranları, EA Motive Yeniden Yapımında Büyük Bir Değişiklik İstiyor

dead-space-2-isaac-aiming-at-necromorph

Fanları ölü boşluk oyunun devam oyununun potansiyel bir yeniden yapımı için büyük bir değişikliğin dahil edilmesini talep ettiler. İkinci oyunun devam oyunuyla ilgili herhangi bir duyuru yapılmamasına rağmen, orijinal oyunun yeniden yapımı ölü boşluk oyunun oynanışını ve hikayesini geliştirmeye yardımcı olan bazı eklemeler yaparken orijinaline olan sadakatinden dolayı önemli övgüler topladı.


Yayıncı EA bu ​​başarıya bakıyor ve yeniden yapım için talep olup olmadığını potansiyel olarak ölçüyor olabilir. Ölü Alan 2 Ve Ölü Alan 3. Durum böyle çıkarsa, şirket hangi değişikliklerin iyi karşılanacağını görmek için hayran geri bildirimlerine bakabilir. Hayranlar, devam oyunlarının nasıl geliştirilebileceği konusunda zaten spekülasyon yapıyorlar ve EA Motive gibi bir stüdyo, bu oyunlara orijinaline gösterdiği özenin aynısını verebilirse, önerilen bu iyileştirmelerden bazıları dahil edilebilir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: İkonik Ölü Uzay Ninni Fragmanı 2023 Remake’i Alır

Reddit’te BigFella11445 adlı bir hayran tarafından önerilen bir konsept, oyuncuların, ana karakter Isaac Clarke’ın ilk büyük engellerinden biri olarak poz veren erken oyun düşmanı The Tormenter adlı büyük bir nekromorfla uygun bir dövüş yapması içindir. Ölü Alan 2. İkisi nihayet kafa kafaya bir savaşta çatıştığında, Tormenter, aldığı tüm birikime rağmen pek sorun çıkarmaz. teorik olmalı Ölü Alan 2 psikolojik korkuya eğilerek Tormenter’ı senaryolu dizilerin dışında daha fazla bir tehdit haline getirmek, oyuncuların Isaac’in macerası boyunca hissettiği aşırı stresi yaşamasını sağlamak için harika bir yol olabilir.

OKU  Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #687: 7 Mayıs Pazar

Gönderiye verilen yanıtlar, mevcut yinelemenin bir patron dövüşü olarak pek sayılmadığını belirten birçok yorum ve Tormenter’ın oyun boyunca Isaac’i takip eden kalıcı bir düşman olabileceğine inanan diğerleri ile aynı fikirde. EA Motive’in orijinaline derinlik kattığı ölçüde ölü boşluk Organik hissettirecek şekilde kullanıldığında, aynısını düşmanlar ve oyuncuyla nasıl etkileşim kurdukları için yapmak mümkün olabilir.

Yeniden yapılanmalarla ilgili sorulacak nihai soru ölü boşluk devam filmleri, eğer olacaklarsa. yeniden yapımı Ölü Alan 2 değişiklikler söz konusu olduğunda ilk oyunun yolunu izleyebilir, oyunda yalnızca birkaç değişiklik yapabilir, ancak yeniden Ölü Alan 3 başlığı olduğu kadar tartışmalı hale getiren unsurlardan kaçınmak için daha sert değişiklikler yapılması çağrısında bulunuyor. Franchise için planlar resmi olarak açıklanana kadar, yeniden yapım yollarını düşünmek eğlencelidir. Ölü Alan 2 Ve 3 orijinal sürümlerinde geliştirilebilir.

ölü boşluk PC, PS5 ve Xbox Series X/S için çıktı.

DAHA: Dead Space Remake Hayranları Bu Klasik Bilim Kurgu Filmini İzlemeli

OKU  Dev, Diablo 4'ün en nadir benzersiz öğelerini, ne olduklarını ve nasıl elde edilebileceğini açıklıyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.