Moda

Kate Middleton bayram trikolarını ikiye katlıyor

Kate Middleton bayram trikolarını ikiye katlıyor

Galler Prensesi Kate Middleton, Kraliçe’nin Eylül’deki ölümünden bu yana kraliyet ailesi için ilk kez tatil sezonuna giden birçok görünüşünde muhteşem ve ilişkilendirilebilir arasında bir denge kurdu.

Evet, Jenny Packham ve Needle & Thread imzalı payetli kırmızı elbiseler (ilki nilüfer çiçeği tacıyla birlikte giyilirdi) ve kraliyet ailesinin en yaygın giydiği renklerden biri olan bordo göz kamaştırıcı fraklar vardı – ama prensesi dar kot pantolonla da gördük ve Galler Ailesi 2022 Noel kartı ve Noel ağacını süslerken ördüğü Holland Cooper Fair Isle sayesinde superga eğitmenleri.

Şimdi Kate, bir promosyonda şenlikli trikoların başka bir versiyonunu sundu. Kraliyet İlahileri: Noel için Birlikte15 Aralık’ta çekildi ve Noel arifesinde Birleşik Krallık’ta ITV’de yayınlanması planlanıyor: altın örgülü süslemeler ve siyah yapay elmas düğmeli siyah payetli Otoportre hırka.

Siyah renk dikkat çekicidir: Kraliyet ailesinin üyeleri onu yalnızca yas tuttuklarında takarlar ve bu yılki Noel töreni Kraliçe’nin anısına ithaf edilmiştir. Prenses teaser’da “Majesteleri Noel’i insanları bir araya getiren ve bize inancın, dostluğun ve ailenin önemini ve empati ve şefkat göstermenin önemini hatırlatan bir zaman olarak sevdi” dedi.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Sözlerine şöyle devam etti: “Bu yıl ilham veren yüzlerce insanı hizmetimize davet ettik. Bağlantılılığın ve topluluk değerlerinin gücünü gösteren ve Majestelerinin başkalarını desteklemek için yukarıda ve öteye gidenleri tanıma ve teşekkür etme geleneğini sürdürmemize izin verenler.” Performans gösterenler arasında? Nicola Adams’tan Westminster Abbey Korosuna, Kristin Scott Thomas’a kadar herkes. Umarız Kate Middleton piyano becerilerini tekrar sergilemeye karar verir.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kate Hudson'ın Rahat Katmanlı Topluluğu tam bir Şükran Günü görünümüdür.
İlgili yazılar
Moda

Kate Middleton, Kral Charles'tan bir hediye takarken bahar çiçeklerine zarif bir dokunuş veriyor.

Moda

Kate Middleton az önce ikonik bir Prenses Diana görünümünü birden fazla şekilde kanalize etti.

Moda

2023 BAFTA kırmızı halısından en iyi görünümler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir