Oyun Haberleri

RGB’yi unutun, bu klavye tam etkileşimli video görüntülemek için Unreal Engine’i çalıştırır

RGB'yi unutun, bu klavye tam etkileşimli video görüntülemek için Unreal Engine'i çalıştırır

Klavyelerin tamamen işlevsel olması gerekmez. Potansiyel olarak bir masanın sahip olabileceği en büyük açıklama parçalarından biridir. Biri için öne ve ortaya otururlar ve genellikle görsel olarak en ilginç çevre birimlerinden biridir, özellikle de zanaatkâr klavye tuşlarının hayranıysanız (yeni sekmede açılır)veya bu sevimli lastik ördekler gibi eğlenceli olanlar (yeni sekmede açılır).

Modern klavyeler genellikle masanızın hemen önünde oturan, renk değiştiren bir RGB ziyafetidir. Öyleyse neden her şeyi bir ekran haline getirmiyorsunuz? Veya Unreal Engine çalıştırabilen bir CPU ve GPU dahil mi? Tam olarak bunu yapan yeni Centerpiece klavyesinin yapımcıları Finalmouse, neden gerçekten olmasın, diyor.

Centerpiece için duyuru videosu (The Register tarafından tespit edildi) (yeni sekmede açılır)) bu makalenin en üstüne yerleştirilmiştir ve fikri gerçekten gösterir. Kristal berraklığında tuşların arkasında tüm bir etkileşimli ekranı görüntülemek, harika bir görsellik sağlar. Sadece animasyonlar güzel değil, aynı zamanda tuşlara basıldığında yanıt verebiliyor. LED aydınlatmalı klavyeler bugün bunu yapmak için modlara sahip olabilir, ancak sonuç sadece renkli ışıkların aksine dalgalanan su olduğunda kesinlikle farklı vurur.

Centerpiece, gerçekten harika görünmesinin yanı sıra, bu videoda bize pek fazla bilgi vermiyor, bu biraz kırmızı bir bayrak, ancak anahtarlar, Çinli bir marka olan Gateron ile yapılan bir işbirliğinin sonucu olacak şekilde ayarlandı. bazı Cherry anahtarlarıyla karşılaştırın (yeni sekmede açılır). En sevdiğimiz daha ucuz oyun klavyelerimizden bazılarında bulunurlar. (yeni sekmede açılır) teklif. Analog anahtarlar da ileride planlanıyor, ancak şimdilik bunlardan birini çalışırken görmeyi bekliyoruz.

Mükemmel çevre birimleri

(İmaj kredisi: Colorwave)

En iyi oyun faresi (yeni sekmede açılır): oyun için en iyi kemirgenler
En iyi oyun klavyesi (yeni sekmede açılır): PC’nizin en iyi arkadaşı…
En iyi oyuncu kulaklığı (yeni sekmede açılır): oyun içi sesi görmezden gelme

OKU  AMD, RDNA 3 grafik hataları raporlarını yalanladı

Bir CPU, GPU ve net grafik özelliklerine sahip olan Centerpiece, sadece bir klavyeden ziyade biraz daha garip bir hepsi bir arada PC gibi görünüyor. Bunu düşündüğünüzde, 349 ABD doları fiyat etiketi biraz mantıklı geliyor. Bu pahalı bir klavye, ancak ne kadar gösterişli göründüğü göz önüne alındığında buna değer olabilir. Veya, bu birimin gerçek yeteneklerine bağlı olarak, çok ucuz ve benzersiz bir bilgisayar olabilir.

Her iki durumda da, gerçekten bir tane istiyorum. Videodaki gibi bir şeyse, Centerpiece güzel olacaktır. Klavyede oynayabileceğiniz küçük mini oyunlar var ve hatta biraz erken görünse de bir dış görünüm mağazasına sahip. Yine de, oyun içi klavye efektlerini görmeyi çok istediğim yeni bir seviyeye taşıyabilir.

Videonun vaat ettiği her şey olmasa bile ki bu büyük olasılıkla harika bir fikir ve ben her zaman bunlardan daha fazlasını görmek isterim. Özellikle oyun dünyasına hoş bir estetik dokunuş getirmeye yardımcı oluyorlarsa. Centerpiece 2023’te piyasaya çıktığında klavyemde dijital balıkların yüzeceğini umuyorum.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.