Oyun Haberleri

Lords of the Fallen’da yaşamak da ölmek de maceranın bir parçası

Lords of the Fallen

Yeni karanlık fantastik aksiyon RPG oyunu Lords of the Fallen’da bir sonraki destansı yolculuğunuz sizi bekliyor. Orijinalin manevi varisi olan bu oyun, 1000 yıl sonra, orijinalinden beş kat daha büyük ve belki de 1000 kat daha kötü bir dünyada geçiyor.

Amacı iblis tanrısı Adyr’i devirmek olan efsanevi Kara Haçlılardan birinin, Lampbearer’ın rolünü üstleneceksiniz. Yol boyunca, size karşı çalışan canlı ve ölü sürüleri veya çok sayıda devasa bölüm sonu canavarı şeklinde başka düşmanlarla hiçbir sıkıntıyla karşılaşmayacaksınız.

Lords of the Fallen birbirine bağlı ve paralel iki dünyada geçiyor: Yaşayanların diyarı Axiom ve ölülerin diyarı Umbral. Axiom’da öldüğünüzde Umbral’da yeniden dirilecek ve size yaşayanlar dünyasına geri dönme şansı vereceksiniz. Ama yolunuz kolay olmayacak. Ölüler yeni misafirlere pek nazik davranmazlar ve onların dünyasında ne kadar çok zaman geçirirseniz, ziyaretinizi sona erdirmek için o kadar çok güç ortaya çıkacaktır. Umbral Lamp ayrıca ölüler diyarına bakmanıza ve hatta ona erişmek için hayatınızdan birini feda etmenize olanak tanıyacak.

Lamba sadece Umbral’a gitmenizi sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda onu manipüle etmenizi de sağlıyor. Hatta savaşta size yardımcı olabilir, düşmanın ruhunu bedeninden ayırabilir ve yüksek hasarlı saldırılar için ona doğrudan saldırmanıza olanak tanır.

Eğer yaşayanlar ve ölüler sürüsü tek başınıza yüzleşmeniz için çok fazlaysa, bir arkadaşınızla takım kurun veya çevrimiçi işbirliği için topluluktaki herhangi birinden yardım isteyin. Hikayeyi yalnızca ev sahibi oyuncu ilerletecek olsa da, mağlup edilen düşmanlardan elde edilen ganimetler, seviyeler, başarılar ve para birimi her iki oyuncu için de kalacak. Ancak tüm oyuncular arkadaşınız değildir: İşbirliği oynarken başka bir oyuncu oyununuzu istila edebilir ve sizi ve müttefikiniz Lampbearer’ı dışarı çıkarmaya çalışabilir ve bu süreçte özel krediler kazanabilir.

Tüm çevrimiçi oyunlar, Faction Shrine sisteminin parçası olan özel ödüllerle birlikte gelir. Oyundaki oyuncular tapınaklara saygı duruşunda bulunurken yeni ve benzersiz oyun içi öğelerin kilidi açılacak.

OKU  Baldur's Gate 3, NPC'lerini hayata geçirmek için 248 oyuncunun hareket yakalamasını kullandı: 'Oyuncuların yalnızca seslerini duymuyorsunuz, aynı zamanda fiziksel performanslarını da görüyorsunuz'

Düşmüşlerin Lordları

(İmaj kredisi: CI Oyunları)

Karakterinizi çeşitli görsellerle özelleştirebilecek ve başarıya giden kendi yolunuzu çizebileceksiniz. Şövalyeler ve suikastçılardan koruculara ve büyücülere kadar dokuz başlangıç ​​karakter sınıfı vardır, ancak oynadıkça karakterinizi yükseltip geliştirecek, kendi oyun tarzınızı geliştirecek ve karakterlerinizi bunlara uygun beceriler, silahlar, zırhlar ve büyülerle güçlendireceksiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce silah ve düzinelerce büyülü yetenekle, seçenekleriniz sizin için biçilmiş kaftan olacak, ancak sizi bekleyen acımasız savaşta hayatta kalmak istiyorsanız bu becerilerde ustalaşmanız gerekecek.

Unreal Engine 5 üzerine kurulu oyun, Nanite sayesinde Axiom ve Umbral dünyalarını zengin ayrıntılarla ve yüksek çözünürlüklü dokularla hayata geçiriyor. Kıyafetler, zincirler, kemerler ve çok daha fazlası Unreal’ın Kaos Fizik Motoru ile fiziksel olarak simüle ediliyor. Lumen Global Illumination, gerçekçi aydınlatmayla dünyaya hayat veriyor. UE5 aynı zamanda iki dünyanın kusursuz bir şekilde birleştirilmesinde de çok önemliydi.

Hayatta Axiom’u, ölümde Umbral’ı keşfetmeye hazırsanız, Lords of the Fallen’ı şimdi edinin PC, PS5 ve Xbox Series X veya S’de.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.