Oyun Haberleri

Battlefield 2042 Oyuncusu, Bir Tankta Müthiş Bir Midair Tek Atışta Öldürme Alır

battlefield-2042-player-kills-tank-midair

A savaş alanı 2042 Oyuncu, havada bir tankta sinematik tek atışla öldürmeyi gösteren bir video yayınladı. Savaş alanına paraşütle atlıyorlardı ve silahlarıyla atış yapmayı başardılar. savaş alanı 2042 düşman üzerinde geri tepmesiz M5.


bu savaş alanı serisi, oyuncuların yaya olarak, çeşitli kara araçlarında ve hatta helikopterlerde ve jetlerde savaşabildikleri birleşik silah oyunuyla tanınır. savaş alanı 2042 farklı değil ve tanklar ana toplarını kullanarak yıkıcı hasar verebiliyorken, piyadelerin bir miktar hasarı geri vermek için tanksavar silahları kullanabilmesi adil. Tabii ki, bazı savaş alanı 2042 oyuncular düşman tanklarını çalacak kadar yeteneklidir, ancak çoğu oyuncu için bir düşman tankıyla ilgilenmenin en iyi yolu, onu bir tanksavar silahıyla havaya uçurmaktır.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Battlefield 2042, Gelecek 4. ve 5. Sezonlarla İlgili Ayrıntıları Açıklıyor

Yayınlanan bir videoda cephe subreddit, oyuncu MihneaCucu havada nişancılık becerilerini sergiledi. Video, MihneaCucu’nun paraşütüyle havada düşmesi ve altlarında devam eden kaotik savaşı incelemesiyle başlıyor. Yerden birkaç atış yaparlar, ardından bir fırsat hedefi tespit ederler. MihneaCucu geri tepmesiz tüfeğini çıkarır ve hedef alarak düşman tankına odaklanır. Ateş ederler ve roketleri tanka çarparak onu tek atışta öldürür. Video biterken birkaç çekim daha yapıyorlar ama hayatta kalmış gibi görünüyorlar. Bazı savaş alanı 2042 oyuncular keskin nişancı karşıtı silahlar olarak roketleri kullanıyorlar, ancak yine de tanklara karşı da iyi çalışıyorlar.

OKU  Wordle ipucu ve cevap #642: 23 Mart Perşembe

Bu benim sesim değildi. O öldürmeyi çektiğimde operatörüm az önce “ooh” mu dedi? Battlefield’dan

Tanksavar silahlarının, piyadelerin zırhlı araçları tankla düşürmesi için en etkili seçeneklerden biri olmasını sağlamak önemlidir, çünkü savaş alanı 2042oyunun ömrünün bir noktasında keskin nişancı tüfekleri tank öldürmede roketatarlardan daha iyiydi.

Bu klipteki tank operatörü, hiçbir yerde yok gibi görünen bir yerden öldürüldüğü için muhtemelen hüsrana uğramıştı. Yine de bu neredeyse bir tür karma gibidir, çünkü tankların oyuncuları hemen tuzağa düşürmesi nispeten kolaydır. savaş alanı 2042. Zırhlı bir aracı hızlı bir şekilde indirebilmek oyunun dengesi için önemlidir, aksi takdirde savaş alanını en çok tanka sahip taraf lehine çok fazla kaydırabilir. Ancak, elbette, tank operatörlerinin neredeyse durdurulamaz bir savaş silahı kullanmaya kendilerini kaptırmaları önemlidir.

savaş alanı 2042 şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA: Bir Sonraki Battlefield Oyunu Kendi Portalından Yararlanacak

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.