Moda

Kate Middleton parlak yeşil Trooping-the-Color takımı için beklenmedik bir tasarımcıya yöneldi.

Kate Middleton parlak yeşil Trooping-the-Color takımı için beklenmedik bir tasarımcıya yöneldi.

Bugün, Kral Charles’ın tahta çıkışından bu yana ilk Renk Birliği töreni ve Kate Middleton’ın Galler Prensesi olarak yeni unvanını aldığından beri ilk töreni.

O halde, her zamanki Alexander McQueen terziliğinden kaçınması ve bunun yerine daha cüretkar bir şeye yönelmesi uygundu: Singapur doğumlu, Paris merkezli tasarımcı Andrew GN’nin özel bir görünümü ve Philip Treacy’den bir şapka ile eşleştirilmiş. Yonca yeşili tonu, elbette, Kate’in İrlanda Muhafızları’ndaki Albay rolüne bir selam niteliğindedir – tıpkı Galler Prensesi’nin bu yılın başlarında St Patrick Günü’nde taktığı yakasındaki Cartier broşu gibi. Altın tasarım aslında Muhafızların kendisine aittir, alayla bağlantılı kraliyet kadınlarına ödünç verilmiştir ve tarihsel olarak hem Kraliçe Anne hem de Prenses Anne tarafından giyilmiştir.

Lady Gaga, 2021’de Andrew GN tasarımıyla.

Getty Resimleri

Kate Middleton, Andrew GN’nin tasarımlarını herkesin içinde ilk kez giyiyor (Ürdün Kraliçesi Rania yıllardır onun çalışmalarının hayranı olmasına ve oğlunun nişanını duyurmak için etiketten siyah bir krep elbise giymesine rağmen). Londra’daki Central Saint Martins ve Milano’daki Domus Academy’den mezun olduktan sonra GN, kısa bir süre Balmain’e geçmeden önce Emanuel Ungaro ile çalışmak üzere Fransa’ya taşındı.

Bugün, 16. yüzyıl Osmanlı porselenlerinden XV. Louis’nin metresi Madame de Pompadour’un gardırobuna, Japon büyükannesinin 19. yüzyıl kimonolarına kadar kreasyonlarına ilham veren karmaşık referanslarla tanınıyor ve 10.000’den fazla parçalık bir arşive sahip. .

Kate, Trooping the Color görünümünü bir zamanlar Galler Prensesi Diana’ya ait olan safir ve pırlanta damla küpelerle tamamladı.

Getty Resimleri

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Katie Holmes, tartışmalı başka bir Y2K trendini klasik beyaz bir tişörtle birleştirdi.
İlgili yazılar
Moda

Kate Middleton rahat bir kırmızı hırkayla başka bir uyumu tercih ediyor

Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir