Oyun Haberleri

Skyrim modu size tamamen sesli bir eski Thalmor arkadaşı verir

Skyrim modu size tamamen sesli bir eski Thalmor arkadaşı verir

Skyrim’in Thalmor’u söz konusu olduğunda normalde “gördüğün yerde öldür” politikam vardır, çünkü fantazi Nazilerin canı cehenneme. Ama bu politikayı The Thalmor’s Shadow – Taliesin adlı yeni bir mod için askıya aldım.

Taliesin, adil olmak gerekirse, büyük elf bağnazlar kulübünün eski bir üyesidir. Modun açıklamasının dediği gibi, “Thalmor’un eski bir üyesi temiz bir başlangıç ​​istiyor ve onu geçmiş yaşamından yalnızca siz kurtarabilirsiniz.” Taliesin, kendi hikayesi olan ve ziyaret ettiğiniz yerler ve dahil olduğunuz görevler hakkında Lydia gibi birinin genellikle yapmayacağı bir dereceye kadar yorum yapan Vilja veya Inigo damarında tamamen sesli bir arkadaştır. Aynı zamanda bir buz çivisi büyüsü olan bir eldir ve adlandırılmış bir sihirli hançer taşır. Bir ayaz trolünü veya yalpalayanı öldürdükten sonra kıkırdaması biraz rahatsız edici.

Son zamanlarda mod geliştiriciler, can sıkıcı bir dükkan sahibinin işini devralmanıza, Doctor Who’nun ağlayan meleklerinden dehşete kapılmanıza veya yapay zekanın Skyrim’in en kolay yapbozu olan Taliesin’i çözemeyeceği konusunda şaşkına dönmenize olanak tanıyan modları detaylandırmak için yapay zekadan türetilen sesleri harika bir şekilde kullanırken eski moda bir şekilde seslendirilir. Aktör Pat Mahoney ona züppe tonlar ve zengin bir küstahlık ve küstahlık damarı veriyor. Diğer takipçilerden bazılarıyla güzel bir tezat oluşturan Skyrim’in manzaralarından etkilenmiş gibi davranıyor. Onu Yalnızlık’a götürün ve burasının tüm Skyrim’in başkenti olduğu gerçeğini koklayacak, Serana gibi bir takipçi ise yel değirmeninin ne kadar büyük olduğunu merak ediyor.

Skyrim Special Edition, takipçi modları söz konusu olduğunda biraz rönesans yaşıyor. Diğer önemli son sürümler, Yaksha adlı bir ork şifacı, Secunda adlı Daggerfall Prensesi ve efsanevi kahraman Kızıl Erik’i ekledi. Bunlar, Taliesin’den biraz daha yapım aşamasındadır, ancak göz kulak olmaya değer. Bethesda’nın Fallout 4’ten Nick Valentine’a kadar, oyunun önemli bir parçası gibi hisseden, başından sonuna kadar yanınıza almak istediğiniz bir arkadaşı gerçekten yakalaması gerekti, bu yüzden mod yapımcılarının Skyrim’deki bu boşluğu doldurmaya devam ettiğini görmek harika. .

The Thalmor’s Shadow – Taliesin’i Nexus Mods’tan indirebilirsiniz. Taliesin’i işe almak için önce Guardian Stones’un güneybatısındaki Falkreath Hold’da Talos tapınağını bulmanız gerekecek. Sadece yolu takip edin ve seçkin feryat sesini dinleyin. İşte grubunuzu tamamlamak için birkaç yoldaş daha içeren en iyi Skyrim Özel Sürüm modlarından bazılarını içeren listemiz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Geliştiriciler, ünlülerin ağırladığı Oyun Ödülleri'ni 'geliştiricilere çok az saygı duyan, onaylanma konusunda umutsuz bir endüstri kesimi için utanç verici bir itham' olarak nitelendirdi.