Oyun Haberleri

World of Horror nihayet Ekim ayında çıkacak

World of Horror

Dürüst olmak gerekirse, “World of Horror nihayet 2023 Yazında çıkacak” gibi başlıklara sahip hikayeler yayınlamaktan daha iyisini bilmeliyim çünkü bu, söz konusu oyunun söylediğim tarih veya saatte nihayet çıkmayacağının garantisidir. Bu, evrenin beni alçaltmak için kullanacağı cazip bir fırsat, oyunlar hakkında on yıl yazdıktan sonra öğrenemediğim bir şey.

Daha fazla gör

Her neyse, kült hit bağımsız hayatta kalma korku RPG’si World of Horror 19 Ekim 2023’te çıkacak. diyor yayıncı Ysbryd Games. Ekim, tabii ki sonbaharda.

Ancak kızgın değilim, çünkü World of Horror, var olduğu için hepimize şükran duyduğumuz inanılmaz bir oyun. Sıra tabanlı roguelite RPG ile hayatta kalma korku görsel romanının tuhaf bir birleşimi… şey. Junji Ito’nun çizgi romanlarında beslenen ve yaratıcı panstasz’ın zihni tarafından ince bir korkunç çorbaya damıtılan bir tür kozmik korku ile aşılanmıştır. garip.

World of Horror’da, Shiokawa kasabasını her türden korkunç yaratıktan ve korku yığınının tepesindeki büyük, korkunç bir kötüden kurtarmaya çalışan bir karaktersiniz. Kazanmaktan çok kaybettiğim bir oyun ama bu eğlencenin bir parçası – kötü şeyler dizininiz için yeni dehşetler bulmak ve toplamak. Oyunda ne olduğunu ve oyunu nasıl başlattığınızı ayarlayabilir ve çarpıtarak gerçeküstü ve kozmik bir korku hikayesi üretecine yol açabilirsiniz. aynı düzeyde mükemmel.

Bu yılın başlarında buna “insanlardan yıllarca duyacağınız oyunlardan biri” adını verdim. Bu, desteklediğim bir değerlendirme, çünkü World of Horror gerçekten belirli bir yerleşik tür düşünülerek tasarlanmadı. Bu, modern bir video oyunundan çok erken dönem mac oyunlarını anımsatan bir arayüzle, o belirgin siyah-beyaz 1-bitlik tuhaflıkta işlenen iğrençliklerin ve dehşetlerin tıklanabilir bir koleksiyonudur.

World of Horror, 2020 öncesinden beri geliştirilmektedir ve inişli çıkışlı uzun bir geliştirme döngüsüne sahiptir. Orada, solo geliştiricinin uzun süreli yokluğu nedeniyle biteceğine dair umutsuzluğa kapıldığım bir süre vardı. Ancak 2022’den bu yana tempo yüksek, yeni güncellemeler oldukça düzenli bir şekilde geliyor ve kucağımıza keyifli yeni korkular bırakıyor.

OKU  Naughty Dog projenin 'daha fazla zamana' ihtiyacı olduğunu söylediği için Last of Us çok oyunculu gelişiminin yavaşladığı bildirildi

En son güncelleme olan Dreadful Dreams, insanlığa korkunç kabuslar yaşatan bir tür Cthulhu kalkışı olan korku KTU-RUFU’yu oyuna ekliyor. “ÇATI KIZI kendi kendine fısıldamaya başladı” ve “yeni öğeler eklendi: PASLI ORAK, KELEPÇE, SWITCHBLADE” gibi hoş yama notları içeriyor.

World of Horror’ı GOG, itch, Steam ve Windows Store’da 15$’a bulabilirsiniz. 19 Ekim 2023’te yayınlanacak, ancak aynı zamanda Yaz aylarında yayınlanacağını söylediler ve Ekim Yaz değil, o yüzden ne yaparsanız yapın.

Korku Dünyası

(İmaj kredisi: panstasz)

Korku Dünyası

(İmaj kredisi: panstasz)

Korku Dünyası

(İmaj kredisi: panstasz)

Korku Dünyası

(İmaj kredisi: panstasz)


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.