Moda

Katie Holmes bir gömlek elbiseyi yapısız bir etekle eşleştirdi

Katie Holmes bir gömlek elbiseyi yapısız bir etekle eşleştirdi

parlamak Kapak kızı Katie Holmes, New York’ta yakın zamanda yapılan bir gezide klasik gömlek elbiseyi giysiden çok kumaştan bir etekle eşleştirerek yapıyla oynadı.

Yeni filmlerine destek için Y 92. Caddede iniyorlar Nadir Nesneler, oyuncu-yönetmen üstte ince çizgili ve altta pilili temiz ve taze beyaz düğmeli bir gömlek elbise seçti…ya da belki bu düğmeli ve eklenmemiş beyaz bir etek? Jüri hala dışarıda.

Kendi başına, bu kıyafet biraz 2010’lu olsa da sevimli ve sportif olurdu. Ama bahsettiğimiz kişi Katie Holmes. Basit ama modaya uygun, modası geçmiş ve sıra dışı bir şey yapması gerekiyor. Bu yüzden, önü gevşek bir şekilde tutturulmuş, bize eteğini ve kalçalarını görmemizi sağlayan kasıtlı bir delik bırakan ağır, saran maksi bir etek giydi. Ve eğer beyaz giysi Dır-dir iki parça, yani iki etek giyiyor. O zamanki gibi iki cüzdan taşıyordu. Katie!!!

Katie Holmes, 11 Nisan 2023’te New York’ta Y 92nd Street’ten ayrılıyor.James Devaney

Görünümünü beyaz kare burunlu daireler ve ona uygun beyaz bir el çantasıyla tamamlayan Holmes, takılarını, makyajını ve saç stilini son derece basit tuttu. Film yıldızı modunda değil; Sanat yönetmeni modunda. Görevde olmayan Sofia Coppola’nın Chloé Zhao ile tanıştığını hayal edin.

Nadir NesnelerYönetmen olarak ‘Holmes’un üçüncü uzun metrajlı filmi bir aile projesi gibi. Başına Merhaba!Tom Cruise ile olan 16 yaşındaki kızı Suri, filmin müziklerinde şarkı söylüyor ve jenerik, tüm filmin ona ithaf edildiğini belirtiyor. Peki, annen seni yeni yapmışken, annene Anneler Günü için ne alıyorsun? bütün bir film?

Kapak yıldızımız Holmes, kızını işine dahil etme kararı konusunda açık yüreklilikle, “Umarım filmlerimde her zaman bir şeyler yapar. Hep ona soruyorum… Yani benim için çok sevdiğim birini dahil etmek aşktan geliyor. Ben böyle çalışmayı seviyorum. Bu hissi yaşamayı seviyorum. Onun orada olması benim için çok anlamlıydı çünkü o benim kalbim.”

OKU  Gwyneth Paltrow'un kızı Apple, Oscar töreni için tartışmalı çıplak elbisesini ödünç aldı.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir