Oyun Haberleri

Bu sürükleyici simülasyon cehennem de olabilecek bir benzin istasyonunda geçecek

Bu sürükleyici simülasyon cehennem de olabilecek bir benzin istasyonunda geçecek

“Çölün ortasında bir benzin istasyonunda tek başına mahsur kaldım. Karanlık Ritüeller. Şeytani Takipçiler. Kaçış yok,” Glass Knuckle Games’in geliştirme aşamasındaki sürükleyici bir simülasyonu olan Ad Infernum’un kısa açıklaması bu. daha geniş sürükleyici sim türünde henüz kök salmamış bir tür korku etkisi.

Oyuncu özgürlüğü fikrine dayanan, sürükleyici sim’in her yere git, her şeyi al temelleri, onu korku ve okült kavramlar için oldukça havalı bir eşleşme haline getiriyor. Sizi, düşmanları atlatmak için ne zaman gizliliği kullanacağınızı veya alev alev yanan silahlara ne zaman gireceğinizi bilmeye zorlamak, iki tür temel korku oyununa güven verir, tıpkı doğrusal hikaye odaklı seviyeler yerine seviye tasarımına yönelik bir sanal alan yaklaşımı gibi.

Şimdilik, Ad Infernum’un yalnızca 2023 çıkış tarihi var, ancak itch.io’da daha fazla ayrıntıya göz atabilirsiniz. (yeni sekmede açılır) ve Buhar (yeni sekmede açılır) Bunun için sayfalar. Bu, harika fikirlerle dolu bir geçmişe sahip, ancak henüz büyük hitleri olmayan bir indie olan Glass Knuckle Games tarafından yapılmıştır.

Glass Knuckle, Ad Infernum için “öğeleri temel malzemelere ayırmak” ve ardından “Tamamen yeni öğeleri dönüştürmek için bu malzemeleri kullanmak” için bir gizli dönüşüm sistemi gibi diğer bazı özelliklerin reklamını yapar. Oyun dünyası, çeşitli köşelerde gizlenmiş dünya hikayesi ve ganimet parçalarıyla birlikte sırlara ve kestirme yollara da odaklanacak. Ana hikayeye yaklaşımınıza yardımcı olacak veya bunları değiştirecek yan hedefler de olacak ve tümü “Keşif ödüllendirilir, ancak gerekli değildir” şeklindeki belirtilen tasarım felsefesi kapsamındadır.

Glass Knuckle geliştiricisi Entropy Phi’nin Twitter hesabında gerçekten iğrenç bazı animasyonlar ve Ad Infernum’un geliştirme aşamasındaki sürümünden şeyler var. Bunun gibi aşırı karmaşık kaydetme istasyonu (yeni sekmede açılır)sevdiğim:

Daha fazla gör

Bu aynı zamanda kullanacağım yeni bir standardı da içeriyor: “Sandalyeler kalkan olarak kullanılamıyorsa, sürükleyici bir simülasyon olmaz.” (yeni sekmede açılır)

Daha fazla gör

Ad Infernum’u yine itch.io üzerinden takip edebilirsiniz. (yeni sekmede açılır) ve Buhar (yeni sekmede açılır) Daha fazlası için sayfalar.

OKU  Bu 34 inç MSI ultra geniş oyun monitörü sadece 280 ABD dolarıdır ve Assassin's Creed Valhalla ile birlikte gelir


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.