Moda

Katie Holmes’un stilisti, bu kot üzeri elbise görünümünün nasıl ortaya çıktığını açıkladı

Katie Holmes'un stilisti, bu kot üzeri elbise görünümünün nasıl ortaya çıktığını açıkladı

Katie Holmes, bu yılki Jingle Ball’da aşağıdaki kıyafeti giydiğinde, internet onu sevgiyle kızdırdı ve kendisini Y2K’nin en kötü trendlerinin geri dönüşüne hazırladı. Ancak Holmes’un stilisti Brie Welch, kot pantolonun üzerine elbiseyi karalamak için burada değil.

Hafızanızı tazelemek için işte söz konusu kıyafet: straplez bir tişört, Reformation kot pantolon ve Margiela spor ayakkabılar.

Dave Kotinsky/Getty Images

Şimdi herkes gibi ben de B-tier etkinliklerin kırmızı halısının yeni şeyler denemek ve eğlenmek için bir yer olduğu günleri özlüyorum. Görünüşe göre bugün sadece kokteyl elbiseleri ve bodysuits, bodysuits ve kokteyl elbiseleri var. En azından çabayı alkışlamalıyız!

Görünümün arkasındaki kadın Welch az önce bir röportaj verdi. New York Times ve e-posta yoluyla şunları söyledi: “Jingle Ball’a ve atmosfere daha genç bir his vermek için korsajın zengin rengi ve ince büstiyer efekti detaylandırmasının kot pantolonla eşleştirildiğinde zarif ve eğlenceli olacağına karar verdik.” “Katie’nin gününde (ve Katie’nin burada takdir edilmesi gereken kendi zahmetsiz tarzı olduğu için), spor ayakkabı giymek istediğini çünkü bu bir konserdi ve Dua Lipa’ya dönüşecek kadar çok dans ettiği açıktı (ve bundan daha uygun bir şey olamaz! ).” Mantıklı!

Holmes’un üstü teknik olarak bir üst olmasına rağmen (isterseniz dışarı çıkan bir üst), Zamanlar bu görünümü eski kot üzeri elbise günlerinin yeniden canlanmasına bağlıyor.

Jon Copaloff

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  2000'de zirveye ulaşan 9 Katie Holmes nostaljik görünüm
İlgili yazılar
Moda

Katie Holmes, dünyanın en küçük yavru topuğu Cannes'a getiriyor

Moda

Katie Holmes, tartışmalı başka bir Y2K trendini klasik beyaz bir tişörtle birleştirdi.

Moda

Katie Holmes bir gömlek elbiseyi yapısız bir etekle eşleştirdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir