Moda

Katie Holmes’un stilisti, bu kot üzeri elbise görünümünün nasıl ortaya çıktığını açıkladı

Katie Holmes'un stilisti, bu kot üzeri elbise görünümünün nasıl ortaya çıktığını açıkladı

Katie Holmes, bu yılki Jingle Ball’da aşağıdaki kıyafeti giydiğinde, internet onu sevgiyle kızdırdı ve kendisini Y2K’nin en kötü trendlerinin geri dönüşüne hazırladı. Ancak Holmes’un stilisti Brie Welch, kot pantolonun üzerine elbiseyi karalamak için burada değil.

Hafızanızı tazelemek için işte söz konusu kıyafet: straplez bir tişört, Reformation kot pantolon ve Margiela spor ayakkabılar.

Dave Kotinsky/Getty Images

Şimdi herkes gibi ben de B-tier etkinliklerin kırmızı halısının yeni şeyler denemek ve eğlenmek için bir yer olduğu günleri özlüyorum. Görünüşe göre bugün sadece kokteyl elbiseleri ve bodysuits, bodysuits ve kokteyl elbiseleri var. En azından çabayı alkışlamalıyız!

Görünümün arkasındaki kadın Welch az önce bir röportaj verdi. New York Times ve e-posta yoluyla şunları söyledi: “Jingle Ball’a ve atmosfere daha genç bir his vermek için korsajın zengin rengi ve ince büstiyer efekti detaylandırmasının kot pantolonla eşleştirildiğinde zarif ve eğlenceli olacağına karar verdik.” “Katie’nin gününde (ve Katie’nin burada takdir edilmesi gereken kendi zahmetsiz tarzı olduğu için), spor ayakkabı giymek istediğini çünkü bu bir konserdi ve Dua Lipa’ya dönüşecek kadar çok dans ettiği açıktı (ve bundan daha uygun bir şey olamaz! ).” Mantıklı!

Holmes’un üstü teknik olarak bir üst olmasına rağmen (isterseniz dışarı çıkan bir üst), Zamanlar bu görünümü eski kot üzeri elbise günlerinin yeniden canlanmasına bağlıyor.

Jon Copaloff

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Tatler's Associate Editor sonbahar için en iyi İngiliz trikolarını sunuyor
İlgili yazılar
Moda

Katie Holmes Altın Küre'de değildi ama altın rengi pantolon giymişti.

Moda

2000'de zirveye ulaşan 9 Katie Holmes nostaljik görünüm

Moda

Katie Holmes, gerçek bir Y2K ünlüsü gibi bol kot pantolonun üzerine mini bir elbise giydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir