Oyun Haberleri

Elden Ring Player, Dragonlord Placidusax’ı Kolayca Öldürmek İçin Aslan Greatbow’u Kullanıyor

dragon-lord-placidusax-elden-ring

Bir Elden Yüzüğü oyuncu, Dragonlord Placidusax patronunu kolaylıkla tamamen yok etmelerini sağlayan benzersiz bir strateji buldu. FromSoftware’in en yeni oyunu, geçen yılın başlarında dünyayı kasıp kavurdu ve 2022’nin en büyük oyun sürümlerinden biri oldu. Elden Yüzüğü tüm zamanların en fazla GOTY ödülü kazananı oldu, tahttan indirildi Sonuncu Bölüm 2 daha önce rekoru elinde tutan.


başarısının büyük bir kısmı Elden Yüzüğü oyuncuların deneyimlemesi için çeşitli alanlar, zindanlar ve patronlarla dolu karanlık, acımasız fantezi dünyasında yer alan içeriğin miktarından kaynaklanmaktadır. Keşif özgürlüğü eşsizdir ve oyuncuların bulması için birçok gizli öğe, yan hikaye ve patron sağlar. Dragonlord Placidusax gizli bir patrondur. Elden Yüzüğü oyuncuların karşı karşıya gelebilecekleri. Patron, güçlü yıldırım tabanlı saldırılara sahip, oyunun sonlarına doğru en zorlu patronlardan biridir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Elden Ring Streamer, İki Malenia’yı Aynı Anda Yener

Biri çok yetenekli Elden Yüzüğü Oyuncu, kudretli gizli patronu yenilmesi kolay bir hale getirdi ve görüntüleri internete yükledi. DaddyWhoGames, Reddit’te yaptığı bir gönderide Dragonlord Placidusax’a karşı isabetsiz bir koşu paylaşarak Aslan Greatbow’un gücünü gösterdi. Klipte, oyuncunun yayı ile orta-uzun mesafeden ayakta durduğu ve kırmızı şimşek saldırılarından kaçarken patrona doğru bir yaylım ateşi fırlatan şarjlı saldırılar kullandığı görülüyor. Oyuncu, kabaca 90 saniyede tek bir hasar bile almadan patron savaşını tamamlar.

OKU  Elden Ring Teorisi İddia Ediyor Durum Etki Simgeleri Referans Hikaye İçeriği

Dragonlord Placidusax, Lion Greatbow ile gerçekten çok kolay. Vuruş yok, Eldenring’den solo RL 85

Subreddit’teki diğer hayranlar videoya tepkileriyle yorum yaptı. Birkaç kullanıcı, böyle bir başarıyı gerçekleştirmek için gereken yapıyı sordu. Bir kullanıcı, gülünç hasar veren ancak en ufak bir saldırıyla kolayca öldürülebilen min/maks yapılarını ne kadar sevdiklerini yorumladı. Orijinal poster, bu gönderilerden birkaçına yanıt vererek, belirli saldırılardan nasıl kaçınılacağına dair ipuçları veriyor ve yapısıyla ilgili ayrıntıları paylaşıyor. Ayrıca isabetsiz koşular üzerinde çalışacağını da belirtti. Elden Yüzüğü Sırada patronlar Godfrey ve Maliketh var.

Bu video, yeniden oynatma değerinden bahsediyor Elden Yüzüğü. Oyuncular, FromSoftware’in benzersiz bir şekilde hazırlanmış dünyasında yolculuklarını yeniden yaşamakla kalmıyor, aynı zamanda düşmanlar için silah çeşitliliğini ve karakter yapılarını en üst düzeye çıkarmak için yeni yollar buluyorlar. Şu anda, hayranlar bir tür DLC genişlemesi bekliyorlar. Elden Yüzüğüancak şimdilik yalnızca Colosseum güncellemesi eklendi.

Elden Yüzüğü PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıktı.

DAHA FAZLA: Elden Ring DLC, Temel Oyundan Eksik Sonları Eklemeli

OKU  Komik Diablo 4 arızası, yeni sezondaki eziyetin bir kısmını ortadan kaldırıyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.