Moda

Katy Perry ve Orlando Bloom’un eski eşi Miranda Kerr, kırmızı halıda birlikte poz verdi.

Katy Perry ve Orlando Bloom'un eski eşi Miranda Kerr, kırmızı halıda birlikte poz verdi.

Katy Perry ve Miranda Kerr yıllardır birbirlerini övseler de ikili, kırmızı halıda dostluklarını resmileştirdi.

28 Ocak’ta Perry ve Kerr, Los Angeles’ta 20. Yıllık G’Day ABD Sanat Galasına katıldılar ve kırmızı halıda birlikte poz vermek için bir dakika ayırdılar. Perry, iki yaşındaki kızı Daisy’yi nişanlısı Orlando Bloom ile paylaşırken, Kerr daha önce onunla evliydi. Karayip Korsanları 12 yaşındaki oğlu Flynn’i paylaştığı aktör.

“Ben aşığım [Perry]. Kerr, “Onu Flynn’in babasından daha çok sevdiğimi rahatlıkla söyleyebilirim” dedi. Candace Parker ile anlar 2021’de Bloom’u “sinir bozucu bir kardeş” olarak tanımlayan podcast Eski Victoria’s Secret Angel, 2017’den beri Snapchat’in kurucu ortağı Evan Spiegel ile evli ve o zamandan beri iki çocuğu daha oldu.

Kırmızı halıda, yakın arkadaşlar çok farklı görünümler giydiler: Perry metalik bir Zimmerman kısa sutyen ve saçları arkaya bağlanmış prenses eteği tercih ederken Kerr, Rahaminov ile eşleştirdiği vücuda oturan, askısız beyaz Alex Perry elbisesini giydi – elmaslar ve göz alıcı dalgalar halinde yıpranmış saçları.

Katy Perry ve Miranda Kerr, 28 Ocak 2023’te G’Day USA Sanat Galasına geliyor.

Steve Granitz

Katy Perry, Kerr’in cilt bakım markası Kora Organics’i birkaç kez onayladı. Perry, Nisan 2021’de Kerr ile Instagram Canlı Yayını sırasında “Miranda’ya yakın olmanın harika yanlarından biri, özellikle oğlu sırt çantasında eve geldiğinde, onun tüm ürünlerini deneyebilmemdir,” dedi. daha sonra pop yıldızı, Kerr’in ürünlerinden birini modelle birlikte sevimli bir selfie videosunda tanıttı ve Bloom, “Siz ikiniz en tatlısınız ” yanıtını verdi.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Emily Ratajkowski ve Julia Fox, kışın ortasında minik bikiniler giyiyorlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir