Moda

Keira Knightley’nin kısa bir bluz giymesi bir Chanel klasiği.

Keira Knightley'nin kısa bir bluz giymesi bir Chanel klasiği.

Chanel’in eski kreatif direktörü merhum Karl Lagerfeld bir keresinde şöyle demişti: “Modada asla modası geçmeyen şeyler vardır: kot pantolon, beyaz bir gömlek ve bir Chanel ceket.” Elbette, ikincisi fantezinin temel unsuru olmaya devam ediyor – Çoğu kadının gardırobunda ve Penélope Cruz, Princess Diana ve Rihanna gibi hayranlar tarafından giyildi.

İlk olarak 1954 yılında Gabrielle “Coco” Chanel tarafından kadınlar için tasarlanan Lagerfeld, Maison’daki görev süresi boyunca markanın ceketini sürekli olarak revize etti ve halefi Virginie Viard da bunu yapmaya devam ediyor. Klasik versiyon en popüler stillerden biri olmaya devam ederken, House elçisi Keira Knightley bukle tüvitlere zarif bir şekilde kırpılmış bir tarzda taze bir görünüm kazandırdı.

Julien M. Hekimian/Getty Images

Oyuncu, açılışta giymek için Viard’ın İlkbahar/Yaz 2023 hazır giyim koleksiyonundan Look 39’u seçti. Le Grand Numero – Chanel’in yıllar boyunca ikonik kokularını kutlayan Paris’te sürükleyici bir sergi. Knightley, midi bir etek ve çıplak gövdesinin bir kısmını ortaya çıkaran kısa elektrik mavisi ve siyah tüvit ceketten oluşan, eşleşen ayrımlarıyla bir onur Parisliydi.

Julien M. Hekimian/Getty Images

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  mahkeme iş başında! Tatler's Style Counsel, gece kıyafetlerinin en zarif aksesuarı olan opera eldiveni hakkındaki hükmüyle geri dönüyor.
İlgili yazılar
Moda

Keira Knightley, Boston Strangler'ı tanıtırken 12 saatte 6 kez forma giydi.

Moda

Kristen Stewart, Oscar öncesi bir partide sırf Chanel şort giydi

Moda

Tatler, Chanel'in İskoçya'daki gizli silahının perde arkasına geçiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir